Panele na ogrodzenie przemysłowe

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Halszka_83
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 0:42

Panele na ogrodzenie przemysłowe

Post autor: Halszka_83 »

Zna ktoś z was firmę bedo.pl zajmującą się sprzedażą paneli na ogrodzenia przemysłowe? Muszę zainwestować właśnie w nowe ogrodzenie, a ich oferta jako jedna z pierwszych przykuła moją uwagę.
Awatar użytkownika
zenona1973
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 3:27

Re: Panele na ogrodzenie przemysłowe

Post autor: zenona1973 »

Firma bedo.pl bardzo dba o jakość sprzedawanych paneli i to widać, bo ogrodzenia są naprawdę trwałe i wytrzymują spokojnie kilka lat bez widocznych zniszczeń. Są też eleganckie, bo mogą mieć dowolny wzór, to zależy od klienta. W każdym razie ja polecam :)

lucerna forum
Awatar użytkownika
Stelka
Posty: 147
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:22

Re: Panele na ogrodzenie przemysłowe

Post autor: Stelka »

chyba bedzie to dobrym wyborem tak mysle, no ale i poszukajcie moze tez innych rozwiazan. Warto porównywać, szukać różnych opcji
Awatar użytkownika
Mariuto
Posty: 93
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Re: Panele na ogrodzenie przemysłowe

Post autor: Mariuto »

Na takie potrzeby jak najbardziej się sprawdzą takie ogrodzenia, jednak jak już będziecie chcieli coś bardziej reprezentatywnego postawić, choćby przy swoim domu, to już trzeba będzie i innych rozwiązań poszukać. Generalnie ogrodzenia metalowe to dobry pomysł, mi te bardzo się podobają, oczywiście też odpowiednie wzory. Tu firma https://betto.pl/ może zaproponować całkiem sporo i to nawet nie tylko te najbardziej popularne metalowe. Również znajdziecie tu ogrodzenia drewniane, gabionowe, zapewniające większą dyskrecje betonowe ogrodzenia.
michał

Re: Panele na ogrodzenie przemysłowe

Post autor: michał »

Bardzo spodobały mi się ogrodzenia z https://dreved.pl/ umówiłam się już z nimi i czekam z niecierpliwością aż w moim ogrodzie pojawi się to cudo. a czy wy mieliście już okazję korzystać z ich oferty? Może wypowiecie się coś na ten temat? pozdrawiam i miłego dnia życze ;)
ODPOWIEDZ