Przetestuj internet

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Bridget
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2020, 3:05

Przetestuj internet

Post autor: Bridget »

Skorzystaj z https://speedomat.pl i dowiedz się jak szybki jest Twój internet.
Awatar użytkownika
lussy
Posty: 23
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:18

Re: Przetestuj internet

Post autor: lussy »

kiedyś robiłam takie testy prędkości regularnie ale odkąd wykupiłam internet u lokalnego dostawcy Elpos ( w Białymstoku) to już nie musze bo sama widze, ze wszystko śmiga jak trzeba :) Internet jest stabilny, szybki i bez limitu danych :) Mam też u nich abonament na tv i tu jest wszystko okej :)
Awatar użytkownika
hubek320
Posty: 18
Rejestracja: 16 maja 2020, 11:55

Re: Przetestuj internet

Post autor: hubek320 »

Ja to ze speedtesta zawsze korzystałem :D
Awatar użytkownika
pawelecki
Posty: 18
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:52

Re: Przetestuj internet

Post autor: pawelecki »

lussy pisze: ↑15 maja 2020, 13:39 kiedyś robiłam takie testy prędkości regularnie ale odkąd wykupiłam internet u lokalnego dostawcy Elpos ( w Białymstoku) to już nie musze bo sama widze, ze wszystko śmiga jak trzeba :) Internet jest stabilny, szybki i bez limitu danych :) Mam też u nich abonament na tv i tu jest wszystko okej :)
ja nad tv sie jeszcze zastanawiam ale internet też mam u nich i potwierdzam - wszystko okej :)
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:57

Re: Przetestuj internet

Post autor: Karol221 »

A czy ktoś z was korzystał może z takiej usługi jak Airmax internet? Ostatnio sporo o tym internecie czytałem i z tego co widzę mają na prawdę sporo pozytywnych opinii. Waszym zdaniem warto jest podpisać z nimi umowę?
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 65
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Re: Przetestuj internet

Post autor: Doris33 »

Nie znam, ale na pewno Twój operator sieci komórkowej ma internet w ofercie. Jeśli chcesz żeby w domu był sygnał silny i stabilny to kup wzmacniacz antenowy. Tu hnew-electric.pl masz takie wzmacniacze marki Signaflex. Popatrz jak to działa, a przekonasz się, że warto. Sporo osób poleca.

marzena s
Ostatnio zmieniony 11 mar 2021, 9:32 przez Doris33, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
away
Posty: 98
Rejestracja: 15 cze 2019, 23:01

Re: Przetestuj internet

Post autor: away »

Karol221 pisze: ↑10 cze 2020, 10:53 A czy ktoś z was korzystał może z takiej usługi jak Ostatnio sporo o tym internecie czytałem i z tego co widzę mają na prawdę sporo pozytywnych opinii. Waszym zdaniem warto jest podpisać z nimi umowę?
Speedtest jest dobry to testowania pingu raz prędkości łącza.
ODPOWIEDZ