Naprawa ekspresu do kawy - gdzie?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
boro
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2020, 8:43

Naprawa ekspresu do kawy - gdzie?

Post autor: boro »

Cześć, przez tą kwarantannę i konieczność siedzenia w domu padł mi ekspres do kawy. Szukam zatem firmy, której przedmiotem działalności będzie naprawa ekspresu do kawy. Jak dla mnie to własnie Marven wydaje mi się bardzo uczciwą i profesjonalną firmą. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z tym, jak radzą sobie oni z naprawieniem ekspresów? Dajcie znać, proszę. Życzę wszystkim oczywiście miłego dzionka!
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Naprawa ekspresu do kawy - gdzie?

Post autor: Samanta »

Jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego serwisu ekspresów do kawy na terenie Łodzi lub okolic, to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-lodz. Możecie z ich strony liczyć na naprawdę szybką, bezproblemową i profesjonalną naprawę ekspresów różnych marek. Co więcej, wcale nie będziecie musieli za taki serwis dużo zapłacić ;)
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Naprawa ekspresu do kawy - gdzie?

Post autor: bizwoman »

Na OLX bym poszukała jakiejś firmy z okolicy. To nie powinno być trudne.
Awatar użytkownika
DreamKomtru
Posty: 103
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:59

Re: Naprawa ekspresu do kawy - gdzie?

Post autor: DreamKomtru »

Ja zawsze sam staram się naprawiać sprzęty zarówno małego, jak i dużego AGD i wam także polecam spróbować. Grunt, to sprawdzona hurtownia oferująca części zamienne. Ja w tego typu przypadkach zawsze korzystam z oferty hurtowni Popularna https://popularna.pl/oferta/agd/ . Mają tam zamienniki do sprzętów topowych marek w przystępnych cenach. Taka naprawa na własną rękę jest zdecydowanie bardziej opłacalna, niż oddanie sprzętu do drogich serwisów AGD.
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Re: Naprawa ekspresu do kawy - gdzie?

Post autor: Justynianka »

Zajrzyjcie na ofertę ekipy z Ekspresowego Serwisu - https://ekspresowy-serwis.pl/ Oni zajmują się profesjonalną naprawą takich sprzętów bez względu na markę . Warto regularnie konserwować taki ekspres aby zachować jego idealny stan
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 91
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:16

Re: Naprawa ekspresu do kawy - gdzie?

Post autor: magdap »

Sama niedawno stałam przed wyborem ekspresu do kawy. Chcąc uniknąć napraw, serwisów itd. zdecydowałam się na zakup ekspresu marki Sage z polecenia palarni kawy Blueberry Roasters. Opinie o produkcie są bardzo dobre. Życzę sobie żeby ekspres działał bez zarzutu jak najdłużej :D
Damian151

Re: Naprawa ekspresu do kawy - gdzie?

Post autor: Damian151 »

Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do AGD, w tym np. uszczelki do lodówki . Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tego sklepu?
hylia7044

Re: Naprawa ekspresu do kawy - gdzie?

Post autor: hylia7044 »

Zobaczcie koniecznie na ofertę na rura do odkurzacza oraz worki czy filtry do odkurzaczy czy innych sprzętów AGD. Jesli szukacie to warto znać takie sklepy gdzie są dobre oferty od różnych producentów.
ODPOWIEDZ