Możecie polecić jakieś biuro, które pośredniczy w wynajmie mieszkań w Warszawie

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
Deptakł77

Możecie polecić jakieś biuro, które pośredniczy w wynajmie mieszkań w Warszawie

Post autor: Deptakł77 »

Możecie polecić jakieś biuro, które pośredniczy w wynajmie mieszkań w Warszawie i ma pod tym kątem dobrze przygotowaną ofertę? Zależy nam na sensownych pod tym kątem propozycjach, dobrych cenach, ale też żeby pod kątem formalnym dało się to dość sprawnie załatwić, żebym nie musiał przeglądać sam bardzo wielu ogłoszeń, żeby coś wybrać, bo nie mam na to czasu.
Paweł59

Re: Możecie polecić jakieś biuro, które pośredniczy w wynajmie mieszkań w Warszawie

Post autor: Paweł59 »

Jeśli chodzi o skorzystanie z oferty biura nieruchomości to ja zdecydowanie bardziej polecam Ci serwis ofertyprofit.pl. W przypadku agencji masz wysoką prowizję a tutaj masz o tyle wygodną sytuację, że płacisz tylko raz 260 złotych i masz dostęp do wszystkich ofert bez ograniczeń, możesz na spokojnie wybrać takie mieszkanie, które Tobie będzie najbardziej odpowiadało. W mojej ocenie to duża wygoda i warto z tego skorzystać.
Jóźwik

Re: Możecie polecić jakieś biuro, które pośredniczy w wynajmie mieszkań w Warszawie

Post autor: Jóźwik »

W sumie ja takich biur do końca nie znam, ale na pewno mogę polecić firmę http://szybkatransakcja.pl/ która bez najmniejszego problemu jest w stanie skupić praktycznie każdą nieruchomość. Właśnie w taki sposób mi udało się sprzedać mieszkanie i jestem z tego faktu bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Możecie polecić jakieś biuro, które pośredniczy w wynajmie mieszkań w Warszawie

Post autor: kasiakowa06 »

Deptakł77 pisze: ↑15 cze 2021, 9:45 Możecie polecić jakieś biuro, które pośredniczy w wynajmie mieszkań w Warszawie i ma pod tym kątem dobrze przygotowaną ofertę? Zależy nam na sensownych pod tym kątem propozycjach, dobrych cenach, ale też żeby pod kątem formalnym dało się to dość sprawnie załatwić, żebym nie musiał przeglądać sam bardzo wielu ogłoszeń, żeby coś wybrać, bo nie mam na to czasu.
Pamiętajcie, że jak będziecie wynajmować biuro, to warto przeprowadzić dezynfekcję takiego biura - polecam skorzystać z usługi Ozonusa https://ozonus.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ