Automaty forex - jakie najlepsze?

Szukasz pomysłu na biznes? Pomożemy! Dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
Przyczajonytygrys
Posty: 12
Rejestracja: 19 lis 2019, 18:26

Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: Przyczajonytygrys »

Automaty forex - jakie najlepsze?
Macie jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: aniewiem »

Coś tam w tle sobie działam na automacie walutowym,
raz plus, raz minus, różnie, zależy od sytuacji na rynku.
A czemu pytasz? Przymierzasz się czy coś?

Wg mnie to jest miejsce, gdzie można fajnei zarobić, ale żeby samodzielne grać na forex, to głowa i psychika muszą być jak żyleta - moje takie nie są, bo emocje mnie często ponoszą , więc wolę automat, mniej stresu.

.
prop trading
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
Awatar użytkownika
RitaMay
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:22

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: RitaMay »

Dlatego ja np wolałabym nie musieć mieć aż takie mózgu psychicznie opanowanego, bo mam emocje bardzo rozbuchane że tak powiem.
Czytalam tu http://www.prop-trading.pl/automaty-tra ... -manualny/
porównanie i tam dużo piszą o tych emocjach w tradingu,
to chyba jednak wolałabym automat forex
Awatar użytkownika
Przyczajonytygrys
Posty: 12
Rejestracja: 19 lis 2019, 18:26

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: Przyczajonytygrys »

wszyscy jesteście tacy słabi emocjonalnie? eee
Awatar użytkownika
RitaMay
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:22

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: RitaMay »

Ooo widzę, że jakieś zmiany na forum nastąpiły i ktoś zdezaktywował link do poczytania, jaki dałam.
Próba 2: http://www.prop-trading.pl/automaty-tra ... automacie/
ewentualnie możecie sobie wpisać z ręki :arrow: prop-trading.pl/automaty-transakcyjne-forex-czy-prop-trading-na-automacie
myślę, że warto się wgryżć
Awatar użytkownika
Przyczajonytygrys
Posty: 12
Rejestracja: 19 lis 2019, 18:26

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: Przyczajonytygrys »

pewnie admin pokasował, takie zasady czesto mają, wiesz skasują linki i mają czyściutki content na forum ;)
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: aniewiem »

No ja mam emocje słabe, za dużo nerwów mi się kumuluje i potem gdzieś to musi eksplodować, więc po prostu przy takich inwestycjach to jednak wg mnie automat,
inaczej poszłaby w moim wydaniu cała kasa w pip

A to Properly proptrading to ile może wyciągnać?
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: izka »

Wiele osób twierdzi, że handel Forex jest naprawdę opłacalny. Trzeba jednak wszystko dokładnie sprawdzić, przeanalizować i przede wszystkim posiadać odpowiednią sumę pieniędzy do zainwestowania. Warto przemyśleć taki sposób inwestowania swoich pieniędzy.
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 131
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: dimbo45 »

Ja dopiero swoją przygodę z forexem zaczynam i zaczęłam całkiem niedawno w systemie XTB. Całkiem fajna sprawa. warto ulokowac chociaż połowę swoich oszczędności w tym systemie, a zobaczycie, że inflacja do waszej kasy się nie "dorwie" a moze i nawet zarobicie, bo zarobić się fajna kase da, trzeba tylko być spokojnym
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: arendoo »

Wydaje mi się, że osoby zaczynające przygodę z forex powinny być ostrożne i jeżeli istnieje taka możliwość zaczerpnąć wiedzy od kogoś bardziej doświadczonego. Dodatkowo polecam takie rankingi jak https://platformyforex.pl/ tu macie szczegółowy ranking i porównanie forex na rok 2020. Mam nadzieję, że pomogłem :)
Awatar użytkownika
[email protected]
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2020, 11:02

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: [email protected] »

Z tymi automatami to jak dla mnie jedna wielka ściema. Gdyby faktycznie działały to ludzie mieliby kasy jak lodu. Wiara w ich skuteczność to zwykłe mrzonki. Szkoda na to czasu. Dla tych co nie chcą stracić a systematycznie zarabiać istnieje wiele stron w internecie. Jedną z nich jest np. https://viennalife.pl/. Pieniądze w funduszach nie rozmyją się w cyfrowej rzeczywistości. Ja kiedy słyszę Forex, zapala się u mnie czerwona lampka.
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 65
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: Doris33 »

Ostatnio czytałam o notowaniach Forex https://smarttrader.pl/ i wiem, że można na tym sporo zarobić. Jednak najpierw na pewno warto zainwestować w specjalistyczny kurs, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat kursów walut i poznać zasady rynku. Myślę, że to jest ciekawy temat.
Lagno

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: Lagno »

Osiągnięcie zysków na rynku Forex wymaga solidnej wiedzy i zastosowania skutecznych strategii. Kursy prowadzone przez Roberta Gawędę są doskonałym źródłem nauki, umożliwiając efektywne opanowanie taktyk inwestycyjnych.
yhęcia

Re: Automaty forex - jakie najlepsze?

Post autor: yhęcia »

Inwestycje na rynku forex mogą być trudne, ale kurs Roberta Gawędy uczynił to prostym i zrozumiałym. Jego praktyczne podejście do tematu i jasne wyjaśnienia są nieocenione, zwłaszcza dla początkujących. To naprawdę wielka pomoc!
ODPOWIEDZ