Strona 1 z 1

Stal w biznesie

: 22 paź 2019, 16:47
autor: MilennaM
Stal wykorzystywana jest w różnych formach w różnych rodzajach biznesu. Najczęściej w przemyśle, także w branży produkcyjnej. Jeżeli działacie w tym kierunku to oferta firmy Virgamet na różnego rodzaju stal https://virgamet.pl/wnl-wnlv-55nicrmov7 ... arzedziowa na pewno wam się przyda. Możecie tu liczyć na bardzo dobrą jakościowo stal dopasowaną do potrzeb waszej firmy

Re: Stal w biznesie

: 26 paź 2019, 15:33
autor: Biznesmen78
Zastanawiam sie jaki rodzaj metalu najlepiej sprawdza się w wytwarzaniu zbiornikow wyrownawczych. Moj kuzyn zaczyna rozkręcać biznes metalurgiczny i myslal o tym zeby tego typu zbiorniki tworzyć. Co myslicie o tego typu zbiornikach https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/zb ... me.18.html ?

Re: Stal w biznesie

: 31 gru 2019, 11:12
autor: izipak
Poleciłbym kuzynowi aby rozejrzał się za porządnymi maszynami do pakowania. Produkty ze stali powinny być zapakowane tak, aby nie zostały uszkodzone podczas transportu.

Re: Stal w biznesie

: 16 lip 2020, 15:46
autor: Alex
Dużo elementów stalowych dobrych jakościowo znajduje się na http://nelkor.com.pl/ . Mój znajomy często tam zamawia i jest bardzo zadowolony. W swojej ofercie mają sporo części m.in. do armatury, żeglarstwa, różne złączki czy części do spawania. Znajomy mówi, że to jednak z najlepszych hurtowni w necie.

NICE Pilot NICEWAY WM240C

Re: Stal w biznesie

: 06 gru 2021, 21:42
autor: rozerski
W zakresie półproduktów i elementów konstrukcji stalowych to my od dawna korzystamy z oferty firmy HurtoStal 2 ze Szczecina https://www.hst2.pl/oferta Zdecydowanie firma jest warta uwagi, w rozsądnych cenach możecie u nich zakupić porządnej jakości stal, profile, rury, do tego firma oferuje także usługi obróbki elementów stalowych. Dodam, że na ich stronie internetowej znajdują się aktualne stany magazynowe, dlatego możecie sprawdzić ich dokładną ofertę a jeśli czegoś nie ma na stanie to firma jest w stanie ściągnąć to w zaledwie kilka dni.

Re: Stal w biznesie

: 15 gru 2021, 11:28
autor: samm
Stal, zwłaszcza w naszej branży, jest bardzo ważna. Korzystamy z usług firmy, która posiada wiele jej gatunków, zajmuje się również jej cieciem, jest to MTM STAL https://www.mtmstal.pl/gatunki-stali z Tarnowskich Gór. Oni mają szeroką ofertę, stal od nich jest precyzyjnie wykonana, zgodnie z naszymi zamówieniami, jest wysokiej jakości, dobrze nam służy. Firma do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, jest zdecydowanie godna polecenia, nigdy się na niej nie zawiedliśmy, usługi mają w atrakcyjnych cenach.

Re: Stal w biznesie

: 04 sty 2022, 10:35
autor: mayaa
Oj, na co dzień korzysta się ogólnie z różnego rodzaju narzędzi i produktów, dlatego dla mnie nic dziwnego, że ogólnie sporo osób o tym myśli. No i jeśli już, to musimy wiedzieć, że także rozwiązania finansowe w biznesie są bardzo ważne. Przykładem może być, dla wielu zapomniany weksel dłużny . Kto dziś się tak rozlicza, ręka do góry?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------