Smart Kid Belt

Rekomendowane sklepy internetowe.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 309
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Smart Kid Belt

Post autor: tormund94 »

Jeśli ktoś szuka oszczędności to zakup takich pasów jak https://smartkidbelt.com/pl/ na pewno się do nich przyczyni bo świetnie zastępują foteliki dziecięce a są równie bezpieczne. Koszt zakupu jest nieduży ale najważniejsze to poręczność pasów, bo można je zabrać ze sobą. Najlepiej sprawdzić stronę producenta i poczytać o co chodzi.
Awatar użytkownika
Żanetka69
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2020, 18:58

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Żanetka69 »

Tak to prawda, smart kid belt idealnie zastępuję podkładkę. Posiadam ten pas już od jakiegoś czasu i na prawdę nie narzekam. Pas jest jak najbardziej łatwy w montażu co powoduję szybszą możliwość przemieszczenia się z auta do auta. Mój syn odkąd posiadamy ten pas polubił podróżowanie samochodem :)
Awatar użytkownika
Karolina00
Posty: 45
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:38

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Karolina00 »

My z mężem chwalimy sobie zakup pasów smart kid belt, uważamy, że jest to całkiem przydatna rzecz. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla starszych dzieci, które są już za duże na zwykły fotelik. Nie ciśnie w dole brzucha, doskonale przylega :)
Awatar użytkownika
Roma
Posty: 17
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:15

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Roma »

Bardzo odpowiada mi taka alternatywa do fotelika dla starszych dzieci jak Smart Kid Belt. Zawsze można je mieć ze sobą gdyż jest mały i lekki, a na dodatek kosztuje niewiele co nie stanowi mocnego uszczuplenia domowego budżetu.
Awatar użytkownika
LauraL
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:28

Re: Smart Kid Belt

Post autor: LauraL »

Moim zdaniem nie ważne po jakie rozwiązanie sięgniemy, najważniejsze jest bezpieczeństwo. Sporo ciekawych informacji na jego temat zwłaszcza w trakcie prowadzenia samochodu można znaleźć na http://motovoyager.net/2016/07/bezpiecz ... cic-uwage/ i jestem pewna, że lektura ta może okazać się niezwykle pomocna w wielu sytuacjach.
ODPOWIEDZ