Profesjonalny wizerunek a zdjęcia

O prowadzeniu biznesu w sieci. Promocja, social media, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
protazy99
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2021, 5:34

Profesjonalny wizerunek a zdjęcia

Post autor: protazy99 »

Witam serdecznie. Nie tak dawno natknąłem się na studio fotograficzne Gdańsk Jasień, gdzie można zapisać się na sesje biznesowe. Zacząłem się zastanawiać, jaki wpływ mogą mieć takie zdjęcia na przykład umieszczone na firmowej stronie WWW. Doszedłem do wniosku, że klient, widząc je, może zainteresować się ofertą, a na pewno w jakiś sposób zaufać marce. Też jesteście takiego zdania? Macie za sobą sesje wizerunkowe?
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Re: Profesjonalny wizerunek a zdjęcia

Post autor: pestunia »

Jeśli prowadzisz profil w mediach społecznościowych to polecam poczytać poradnik https://niedoskonala-mama.pl/2021/04/ja ... stagramie/ , w którym mowa jak robić dobre zdjęcia na instagramie. To podstawa do zdobycia fanów, a także zrobienia dobrego marketingu
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Profesjonalny wizerunek a zdjęcia

Post autor: zazzi »

Mi się wydaje,że aby zdjęcie było ciekawe i przyciągnęło uwagę to musi zostać stworzone w sposób kreatywny. Można na stronie https://typowyfacet.pl/lifestyle/roznos ... ych-zdjec/ znaleźć porady w jaki sposób zabrać się do tego zadania. Polecam, bo takie porady na pewno się przydadzą.
żekka

Re: Profesjonalny wizerunek a zdjęcia

Post autor: żekka »

Jeśli mają to być już takie profesjonalne zdjęcia to i sprzęt do tego powinien być taki. To już muszą być odpowiednie parametry, żeby można było robić świetne zdjęcia. Oczywiście trzeba się znać nie tylko na technikach robienia zdjęć, ale też obsłudze takiego aparatu. Też co dzięki konkretnym funkcjom można będzie osiągnąć. A jeśli chodzi o aparat to przyda się do niego dodatkowe wyposażenie. Warto na przykład zainwestować w różne obiektywy do aparatów fotograficznych . Wybór powinien być uzależniony od konkretnych parametrów dopasowanych do warunków pracy urządzenia.
ODPOWIEDZ