Co lubisz robić w wolnym czasie?

O prowadzeniu biznesu w sieci. Promocja, social media, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
Mishel
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 16:39

Co lubisz robić w wolnym czasie?

Post autor: Mishel »

Co lubisz robić w wolnym czasie? Chcę się dobrze bawić wieczorem, więc potrzebuję twoich pomysłów.
Awatar użytkownika
Dygital
Posty: 71
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:33

Re: Co lubisz robić w wolnym czasie?

Post autor: Dygital »

W wolnym czasie bardzo lubię odpoczywać, bo mam na co dzień bardzo ciężką pracę. Nawet planowałam sobie ostatnio, że wybiorę się na baseny termalne . Tam to można naprawdę w pełni się zresetować. Przesiadywanie w gorących źródłach musi być bardzo przyjemne. Warto też wiedzieć, że zawierają one dobroczynne związki mineralne, które mają cudotwórczy wpływ na zdrowie.
damuś

Re: Co lubisz robić w wolnym czasie?

Post autor: damuś »

Ja w wolnym czasie zdecydowanie lubię czytać książki w moim zaciszu domowym . Obecnie przerabiam powieść pt " Seksuolożki. Nowe rozmowy ' , zamówiłam ją z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seksuolozki ... 92170.html . Obfituje ona w przydatne informacje i wskazówki, pozwalające czytelnikowi zadbać o zdrową i satysfakcjonującą relację z partnerem.
Wyprawa do dżungli

Re: Co lubisz robić w wolnym czasie?

Post autor: Wyprawa do dżungli »

Ja uwielbiam oglądać filmy na komputerze jak za starych dobrych czasów. Chociaż teraz to tylko online, nie pobieram. Ostatnio np oglądałem Wyprawę do dżungli lektor pl i jeżeli ktoś się zastanawia czy warto obejrzeć cały film to bardzo polecam. Szczególnie Dwayne Johnson wypadł bardzo dobrze w swojej roli.
ODPOWIEDZ