Oferta dla sklepu dziecięcego online

O prowadzeniu biznesu w sieci. Promocja, social media, pozycjonowanie.
Awatar użytkownika
Anastazja
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2019, 15:37

Oferta dla sklepu dziecięcego online

Post autor: Anastazja »

Otwieram nowy sklep internetowy i szukam różnych ofert od producentów akcesoriów dla dzieci. Czy moglibyście powiedzieć mi coś więcej o marce ABC KIDS? Produkują buty dla dzieci. Czy ktoś z Was z nimi współpracował?
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Oferta dla sklepu dziecięcego online

Post autor: raptak »

Niestety ja pierwszy raz słyszę o tym sklepie więc nie mogę za bardzo się na jego temat wypowiedzieć. Za to jestem zdania, ze w przypadku płatności w sklepach internetowych doskonale sprawdzają się te od Cashbill gdyż zapewniają nam kompleksowe i bezpieczne płatności online. W końcu musimy dbać o transfer pieniężny naszych klientów.
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Oferta dla sklepu dziecięcego online

Post autor: arendoo »

Swoją drogą to ja się teraz zastanawiam jak wprowadzić usprawnienia w dziale sprzedaży żeby ta sprzedaż szła nam jak najlepiej. Czytałem trochę artykułów takich jak https://www.esprzedawca.pl/sprzedawca-praca/ i mniej więcej wiem w którą stronę się kierować jednak z uwagi na to, że dopiero 2 lata prowadzę własny biznes chętnie porozmawiam z kimś bardziej doświadczonym. Najlepiej z osobą, która od wielu lat prowadzi sprzedaż internetową!
Awatar użytkownika
Nyfygua
Posty: 6
Rejestracja: 03 kwie 2020, 12:10

Re: Oferta dla sklepu dziecięcego online

Post autor: Nyfygua »

Czy ktoś korzystał może z usług montażu klimatyzacji i ma jakieś ciekaweporady? https://www.icnet.pl/oferta/montaz-klimatyzacji
Awatar użytkownika
Morgani
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2020, 2:08

Re: Oferta dla sklepu dziecięcego online

Post autor: Morgani »

Wielkie dzięki za propozycje! Może z nich skorzystam.
"Dżentelmen – to człowiek, który nie rani cudzych uczuć, chyba że umyślnie."
ODPOWIEDZ