jaka kancelaria prawnicza

Tutaj możesz porozmawiać na tematy, które nie zostały poruszone w innych działach.
Awatar użytkownika
Dymfna_90
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2022, 17:45

jaka kancelaria prawnicza

Post autor: Dymfna_90 »

Cześć forumowicze. Wiecie może jaka kancelaria prawnicza w Łodzi obsługuje przedsiębiorców? Potrzebuję przede wszystkim porady prawnej, ale może w przyszłości interesowała mnie taka kompleksowa obsługa bo wiem, że niektórzy się właśnie na coś takiego decydują. Jakiej kancelarii i ofercie polecacie przyjrzeć się bliżej? Czekam na propozycję i z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
Helga68
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:42

Re: jaka kancelaria prawnicza

Post autor: Helga68 »

Moja bezgraniczne zaufanie zdobyła kancelaria adwokata Adriana Króla. Pan mecenas prowadził moją sprawę rozwodową i pomógł mi jak nikt inny. Przede wszystkim słuchał i zawsze proponował rozsądne ale i korzystne dla mnie rozwiązania. To naprawdę empatyczny i dobrze zorganizowany człowiek i podejrzewam, że ma same pozytywne opinie, w końcu mu się należą :P
Frog

Re: jaka kancelaria prawnicza

Post autor: Frog »

Ważne, by wybrać kancelarię, która specjalizuje się w dziedzinie prawa, której dotyczy twój problem. Bardzo dobrą prawniczką specjalizujacą się w dość specyficznej dziedzinie prawa, jaką jest prawo leśne i łowieckie jest pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl. Jest ona radcą prawmy, prowadzi kancelarię w Szamotułach i od lat zajmuje sie wspomnianą tematyką. Współpracuje z jednostkami Lasów Państwowych, świadczą kompleksowe usługi prawne dopasowane do potrzeb tych jednostek. Pomaga także właścicielom lasów prywatnych prawidłowo prowadzić gospodarkę leśną.
hanulaa

Re: jaka kancelaria prawnicza

Post autor: hanulaa »

A czy kojarzycie może, który prawnik odszkodowanie za błędy lekarskie warszawa ogarnia? Szukam do mojej siostry kogoś odpowiedniego, ponieważ jej lekarz dopełni się poważniejszego błędu i teraz chce się ona domagać zadość uczynienia. Także prosiłabym o pomoc w tym zakresie...
Ricoco

Re: jaka kancelaria prawnicza

Post autor: Ricoco »

Ważne aby Kancelaria była kompetentna w sprawach. Nie wiem jakimi sprawami sie zajmuje pan Mateusz Mickiewicz, ale koleżanka nie bardzo zadowolona z jego usług, natomiast rachunki dosyć wysokie. Wiec może lepiej poszukać wśród osób mniej znanych
ODPOWIEDZ