Zbiórka na leczenie Marka

Cześć, przedstaw się, napisz kim jesteś, co robisz, czym się interesujesz, a może coś polecasz?
Awatar użytkownika
milka
Posty: 226
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Zbiórka na leczenie Marka

Post autor: milka »

Witam,
chciałabym zwrócić się z prośbą o wsparcie zbiórki charytatywnej prowadzonej na rzecz Marka Piłatowskiego. Marek ma 6 lat. Walczy z guzem pnia mózgu. Od kilku miesięcy to guz rządzi jego życiem. Terapia, która dotychczas była stosowane jest nieskuteczna. Guz rośnie i odbiera Markowi życie. W Polsce lekarze dają Markowi kilka miesięcy życia. Ogromną szansą dla chłopca jest terapia w klinice w Monterrey w Meksyku, do której to został już zakwalifikowany. Jednak takie leczenie to koszt rzędu 700 tyś zł. Prowadzona jest zbiórka na leczenie chłopca, jest już sporo, ale brakuje jeszcze więcej. Stąd prośba do Was o pomoc.

Jeśli możesz pomóc Markowi - tu znajdziesz link do zbiórki https://www.siepomaga.pl/zycie-marka

Każda złotówka jest bezcenna.

Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 560
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Zbiórka na leczenie Marka

Post autor: Samanta »

Jeśli chcecie komuś finansowo pomóc, to moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem będzie zrzutka na dotuje.pl opinie ten serwis ma bardzo dobre, wszystko dzięki temu, że utworzenie ta takiej właśnie zbiórki charytatywnej nic nie kosztuje. Nie jest też trudne i nie zajmuje dużo czasu ;) Co Wy na to?

Duśka

Re: Zbiórka na leczenie Marka

Post autor: Duśka »

Widziałam już kilka firm, które pozakładały profile firmowe na takich zrzutkowych portalach, chyba to są takiego rodzaju https://pomagam.pl/profil/drogeria-internetowa-horexpl i pewnie wpłacają tam swoje pieniądze na jakiś szczytny cel ale zastanawia mnie jedno jak coś takiego można rozliczyć, jako darowiznę?

ODPOWIEDZ