pomoc drogowa

Cześć, przedstaw się, napisz kim jesteś, co robisz, czym się interesujesz, a może coś polecasz?
Adaśek2334

pomoc drogowa

Post autor: Adaśek2334 »

Witam, nie wiem jaka firma zajmuje się pomocą drogową. Mam problem z autem i interesuje mnie Pomoc Drogowa Wadowice ale nie mam pojęcia kto mi pomoże. Może dacie mi namiar na jakąś firmę, która jest dostępna 24 na dobe?

Przebić

Re: pomoc drogowa

Post autor: Przebić »

Wiecie co, gdy ja miałam wypadek na niemieckiej drodze, to bardzo pomogła mi Polska pomoc drogowa Berlin To prawdziwi fachowcy w tej dziedzinie. Załatwiają sprawę szybko i sprawnie. Bardzo wam polecam współpracę z tą firmą :)

Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 560
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: pomoc drogowa

Post autor: Samanta »

Gdyby komuś z Was byłaby potrzebna taka pomoc drogowa i holowanie na autostradzie, a dokładniej na a4, to polecam kontakt z https://holowaniekrakow.pl/pomoc-drogow ... radzie-a4/. Jak widać firma ta świadczy takie usługi - szybko i profesjonalnie ;)

Użytkownik

Re: pomoc drogowa

Post autor: Użytkownik »

Ostatnio korzystałem z pomocy drogowej w Krakowie, gdyz moje auto miało awarię. Panowie dotarli na miejsce na prawdę ekspresowo, wszystko wykonali profesjonalnie. Auto załadowane na lawetę z solidnością oraz bezpiecznie przetransportowane do mechanika. Warto zapisać sobie do nich namiar.

mirołada

Re: pomoc drogowa

Post autor: mirołada »

Ja od siebie proponuję namiary na pomoc drogową z innej części Polski. Może to być na przykład pomoc drogowa i holowanie Tychy Darkam: https://pomocdrogowa.tychy.pl/ . Polecam się kontaktować bezpośrednio z nimi. Ostatnio korzystałam z ich usług i byłam naprawdę bardzo zadowolona.

ODPOWIEDZ