Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Cześć, przedstaw się, napisz kim jesteś, co robisz, czym się interesujesz, a może coś polecasz?
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 213
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: AdamCz »

Jeśli będziecie również potrzebowali pomocy w zakresie zakupu nowego tłumika, czy katalizatorów to warto odwiedzić stronę https://pamaku.pl/ gdzie można je znaleźć i jednocześnie liczyć na rzetelną obsługę oraz bardzo dobre ceny i jakość produktów.

Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 90
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12
Kontakt:

Re: Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: Wall-E »

A znacie jakiś skup, na którym sprzedam zużyty katalizator?
Eurotex Poland - taśmy transportujące.

Awatar użytkownika
kochana
Posty: 97
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Re: Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: kochana »

Myślę, że jeśli mamy katalizator na sprzedaż, w końcu może być on warty od kilku stówek do kilku tysięcy, to wtedy warto odwiedzić coś takiego jak wyszukiwarka ogłoszeń samochodowych , żeby mieć pewność, że zrobimy dobry biznes. To nie jest proste, ale jak nam się uda poszukać, to na pewno na tym zyskamy.

maciejgam

Re: Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: maciejgam »

Jeśli chodzi o chemiczne czyszczenie katalizatorów to w Warszawie korzystałem z usług warsztatu http://www.dpf.net.pl/ gdzie mają nowoczesne maszyny i doświadczenie dzięki czemu po regeneracji sprzęt działa z powrotem jak nowy.

FilipEź

Re: Katalizatory oraz tłumiki - pamaku.pl

Post autor: FilipEź »

W przypadku poszukiwań specjalistów, którzy będą w stanie wykonać skuteczną regenerację katalizatorów, ale również filtrów DPF to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Arcoore w przypadku których również można liczyć na wysokiej klasy czujniki NOx służących do kontroli tlenku azotu ttps://arcoore.com/produkty/czujniki-nox/ które są montowane w pojazdach spalinowych oraz maszynach rolniczych. Jednocześnie ich funkcją jest redukcja emisji szkodliwych substancji zawartych w spalinach do atmosfery. Warto sprawdzić i skutecznie sobie z tym poradzić.

daktarin puder cena

ODPOWIEDZ