Salon kosmetyczny - promocja

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Salon kosmetyczny - promocja

Re: Salon kosmetyczny - promocja

autor: Róża » 12 sty 2022, 12:59

Moim zdaniem salon kosmetyczny powinien być dobrze i ciekawie widoczny. Moja koleżanka ma zakład fryzjerski i zmieniła tradycyjny szyld na duży kaseton reklamowy z logo salonu. Powiem wam, że wyszło to naprawdę dobrze bo kaseton jest włączony również w nocy i wieczorem wiec zakład jest bardzo dobrze widoczny. Z tego co wiem to taki kaseton reklamowy zamówiła w tej firmie https://elpi.wroclaw.pl/uslugi/kasetony.html. Ja właśnie też zastanawiam się nad poprawą widoczności mojego zakładu krawieckiego.

Re: Salon kosmetyczny - promocja

autor: kamówka » 18 paź 2021, 21:25

Ciężko przejść obojętnie koło wyświetlaczy tekstowych LED. Odkąd pamiętam to opieram się na tym zrealizowanym przez https://ecoled.info.pl/wyswietlacze-tek ... ficzne-p10 . To faktycznie robi wrażenie, już na pierwszy rzut oka. W ich ofercie są one dostępne w kilku rozmiarach, na co warto zwrócić uwagę.

Re: Salon kosmetyczny - promocja

autor: hiczungł » 14 paź 2021, 15:36

Do takiej promocji wykorzystuję litery podświetlane 3d. Jakość odgrywa tu ważną rolę, a obok takiej reklamy ciężko przejść obojętnie! Sprostała ona moim wymogom w pełni, teraz nie brakuje chętnych na korzystanie z naszych usług. Zainteresuj się takim promowaniem.

Salon kosmetyczny - promocja

autor: Łazka » 26 maja 2021, 23:23

Chcę otworzyć salon kosmetyczny, konkretnie ma to być salon stylizacji paznokci, ale jeszcze przede mną trochę czasu na doszkolenie się, planuję kursy i później może jakiś staż. Jeśli chodzi o produkty, na których lubię pracować, to w przeważającej większości są to produkty marki Victoria Vynn https://victoriavynn.com są naprawę świetnej jakości.

Na górę