Zadbaj o jakość powietrza

Odpowiedz

Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu

Na tym forum można publikować bez hasła, ale linki w poście nie będą aktywne.
Jeśli chcesz, aby link w poście był aktywny, hasło możesz zakupić tutaj: sklep.krajowy.biz.

   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zadbaj o jakość powietrza

Re: Zadbaj o jakość powietrza

autor: Michalineczkaś34 » 23 gru 2021, 13:07

Może komuś z was przyda się namiar na firmę, która oferuję wykonywanie raportów oddziaływania przedsięwzięć na środowisko - obowiązkowych załączników do wniosków o wydanie decyzji dla inwestycji wymagających przeprowadzania procedury OOŚ
( raport środowiskowy ) . Jeżeli tak to polecam zapoznać się z ofertą firmy BioOperat https://biooperat.pl/kontakt. Firma oferuję również operaty wodnoprawne czyli dokument przygotowywanym w celu dostarczenia danych na temat planowanej inwestycji oraz jej wpływu na gospodarkę i środowisko wodne i wiele innych.

Re: Zadbaj o jakość powietrza

autor: Biznesmen78 » 12 wrz 2021, 1:13

Witam, co sądzicie o oczyszczaczach powietrza? Zależy mi na tym, aby dowiedzieć się jak najwięcej https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/opus/ Co sądzicie? Jestem alergikiem, dlatego bardzo zależy mi na rozwiązaniu tego problemu. Chętnie poznam wasze opinie.
Pozdrawiam. :)

Re: Zadbaj o jakość powietrza

autor: nierł » 21 lip 2021, 17:11

W naszym przypadku najpierw trzeba było zbadać mikroklimat i różne parametry, w tym zapylenie i hałas w naszej pracy. Wszystkie te badania wykonał Zakład Badań Środowiskowych Andrzej Kropiwiec http://www.zbs-lab.pl/oferta/ z Warszawy. To doświadczeni specjaliści, którzy są kompetentni i znają się na wykonywanej pracy. Naprawdę rzetelnie podeszli do zlecenia, wykonali badania i zdali nam raport, polecam.

Re: Zadbaj o jakość powietrza

autor: Oluś70 » 20 lip 2021, 21:59

Czy możecie polecić sprawdzoną firmę, która w ofercie posiada węgiel aktywny do filtrów powietrza i zajmuje się także regeneracją węgla? Niedawno znalazłam w Internecie Zakład Doświadczalny Produkcji Węgli Aktywnych http://www.zdpwa.com.pl/wegiel-aktywny- ... -opis.html

Zadbaj o jakość powietrza

autor: trąba00 » 29 cze 2021, 10:52

Ważna jest jakość powietrza w pomieszczeniu w którym spędzamy dużo czasu. O dobrą jakość powietrza możesz zadbać dowiadując się co to jest jonizacja powietrza. Na stronie Oddychaj Swobodnie znajdziesz wiele urządzeń i innych produktów które zadbają o powietrze którym oddychasz najlepiej jak się tylko da. Na blogu znajdziesz wszelkiego rodzaju wpisy rozjaśniające pojęcia czystego i zdrowego powietrza jakie powinno znajdować się w twoim pomieszczeniu.

Na górę