Z innej beczki: antykoncepcja hormonalna: za czy przeciw?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
aniewiem
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:27

Z innej beczki: antykoncepcja hormonalna: za czy przeciw?

Post autor: aniewiem »

Z innej beczki: antykoncepcja hormonalna: za czy przeciw?
Słyszałem że jednak tabletki i hormony mocno rozwalają kobiecie organizm..
wolicie jednak tak czy gumki?
Nie oczekuję, ze coś się zmieni, jeśli niczego nie zmieniam
Awatar użytkownika
RitaMay
Posty: 43
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:22

Re: Z innej beczki: antykoncepcja hormonalna: za czy przeciw?

Post autor: RitaMay »

Hmm czy ja wiem, ja używam środków antykoncepcyjnych, ale i tak lubię jak mężczyzna też ma gumkę wtedy zabezpieczenie i higiena są jednak podwójne.
A co do rzeczy za i przeciw to tutaj https://holsamed.pl/trudne-pytania-szyb ... ormonalna/
masz bardzo fajnie to opisane na zasadzie pytań i odpowiedzi ekspertów co do antykoncepcji hormonalnej.
Myślę że wiedzowo warte uwagi
Awatar użytkownika
tosiówka
Posty: 51
Rejestracja: 30 cze 2019, 8:49

Re: Z innej beczki: antykoncepcja hormonalna: za czy przeciw?

Post autor: tosiówka »

O antykoncepcji hormonalnej słyszałam naprawdę sporo. Ale dopiero jak sama zaczęłam przyjmować tabletki vines to przekonałam się jak to jest naprawdę. Nie odczuwałam żadnych skutków ubocznych o których się naczytałam i nasłuchałam od znajomych. Czuję się dobrze, wyniki badań też są ok. No i najważniejsze to jest to, że jestem zabezpieczona przed ciążą.
Kamińka

Re: Z innej beczki: antykoncepcja hormonalna: za czy przeciw?

Post autor: Kamińka »

aniewiem pisze: ↑10 gru 2020, 10:44 Z innej beczki: antykoncepcja hormonalna: za czy przeciw?
Słyszałem że jednak tabletki i hormony mocno rozwalają kobiecie organizm..
wolicie jednak tak czy gumki?
W razie gdyby antykoncepcja zawiodła to ciążę można legalnie i bezpiecznie usunąć, więcej przeczytacie na blogu klinikastonava.cz
ODPOWIEDZ