Odzież Modus

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
andrzej_90
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 11:17

Odzież Modus

Post autor: andrzej_90 »

Powiedzcie mi, czy znacie przedsiębiorstwo odzieżowe Modus? Zastanawiam się, czy nie zamówić u nich odzieży dla pracowników mojego hotelu. Zależy mi na dobrej jakości, stąd pytanie - czy polecacie tę firmę?
Awatar użytkownika
skałosz_73
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 16:10

Re: Odzież Modus

Post autor: skałosz_73 »

Mój nowy mundur straży miejskiej wyszedł właśnie spod produkcji firmy Modus i muszę przyznać, że nosi mi się najlepiej ze wszystkich, jakie miałem. Najlepsza jakość, elegancki wygląd, dopasowanie, wszystko na wysokim poziomie.
Sąraja

Re: Odzież Modus

Post autor: Sąraja »

Odzież ale również portfele damskie kupuję w sieci i jest to dla mnie bardzo wygodne.
Cwalinją74

Re: Odzież Modus

Post autor: Cwalinją74 »

Ubrania w dużych rozmiarach dla siebie kupuję już od dłuższego czasu w karko https://www.karko.pl/pl/c/Okrycia-wierz ... us-size/22. Ich szeroka gama rozmiarówek i dostępnych kategorii ubrań zdecydowanie mnie zachęciły do częstszych zakupów w tym sklepie.

(Ubrania w dużych rozmiarach dla siebie kupuję już od dłuższego czasu w karko. Ich szeroka gama rozmiarówek i dostępnych kategorii ubrań zdecydowanie mnie zachęciły do częstszych zakupów w tym sklepie. )
ODPOWIEDZ