Jak zacząć inwestować?

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Adamina_72
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:15

Jak zacząć inwestować?

Post autor: Adamina_72 »

Cześć wszystkim! Jak u was wyglądały pierwsze kroki w inwestowaniu nieruchomościami? Zastanawia mnie, jak zdobyliście wiedzę, żeby w ogóle postawić pierwsze kroki w branży?
Awatar użytkownika
nikodema_88
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2019, 6:21

Re: Jak zacząć inwestować?

Post autor: nikodema_88 »

Przez długi czas pracowałam w biurze nieruchomości, więc na co dzień obcowałam z branżą. Jednak najlepszą moją decyzją było zapisanie się na warsztaty wiwn.pl, bo to dzięki nim nauczyłam się praktyki, dowiedziałam się, jakich błędów nie popełniać i jak w ogóle poruszać się po rynku nieruchomości. Jeśli chcesz spróbować swoich sił, to bardzo polecam ten kurs :)
Awatar użytkownika
Aneta77
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:37

Re: Jak zacząć inwestować?

Post autor: Aneta77 »

A ja w nieruchomości pieniędzy nie inwestują, są lepsze instrumenty finansowe oferowane przez banki, instytucje czy firmy ubezpieczeniowe. Ja zaufałam swojemu ubezpieczycielowi, który doradził mi inwestycję bardzo bezpieczną i komfortową w polisy inwestycyjne. Poczytaj co to za rozwiązanie i popytaj innych, może Tobie też wyda się być dobrym rozwiązaniem
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Jak zacząć inwestować?

Post autor: Biznesmen78 »

Na pewno warto zacząć od poszerzenia swojej wiedzy, w wybranym kierunku. W tej chwili na pewno warto inwestować w nieruchomości, czy to pod wynajem czy pod późniejszą sprzedaż za większe pieniądze. Jakbyście szukali mieszkania lub domu w trójmieście, to koniecznie zajrzyjcie na https://biuro-partner.com/.
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: Jak zacząć inwestować?

Post autor: Adamek »

Inwestowanie w nieruchomości to zdecydowanie dobry krok. Zwłaszcza w dużych miastach znajdą się chętni na wynajem. Swoje mieszkanie w Warszawie początkowo miałem sprzedać, ale po konsultacji z żoną postanowiliśmy je wynająć. Od kilku miesięcy zarządzanie najmem powierzyliśmy warszawskiemu zarządcy nieruchomości Per Modum. Wszystkimi formalnościami się zajmują, sprawdzają czy wszystko w porządku. Ja nawet nie muszę jeździć do tego mieszkania.
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Re: Jak zacząć inwestować?

Post autor: kochana »

Można próbować samemu, jeśli ma się do tego zacięcie, a jeśli nie, to do towarzystwa vienna life możecie napisać, oni się znają na tym, to podpowiedzą Wam, co i jak. Z tego co wiem, to od dłuższego czasu współpracują z wieloma klientami, a ich doradztwo działa na wysokim poziomie. W związku z czym na pewno dobrze się Wami zaopiekują.
Awatar użytkownika
dimbo45
Posty: 131
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:16

Re: Jak zacząć inwestować?

Post autor: dimbo45 »

najlepiej w coś w co się najbardziej opłaca, na przyklad w systemie XTB w surowce. Największe znaczenie ma tam odpowiedzialność. bardzo ważne jest podejmowanie decyzji
piś

Re: Jak zacząć inwestować?

Post autor: piś »

Jeśli poszukujecie instrumentów w dobrych cenach, to zachęcam was do zajrzenia na ten sklep internetowy https://audiety.pl/ gdzie znajdziecie sporo instrumentów w bardzo dobrych cenach. Myślę, że warto sprawdzić, co i jak w wolnym czasie, bo możecie być zaskoczeni tak dobrymi cenami.
ODPOWIEDZ