higienika.pl opinie

Szukasz rady, podpowiedzi? Dzielimy się tu wątpliwościami, opowiadamy o życiu zawodowym i nie tylko.
Awatar użytkownika
Adamina_72
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:15

higienika.pl opinie

Post autor: Adamina_72 »

Poszukuję ludzi do czyszczenia wentylacji, Warszawa. Dezynfekcja i czyszczenie kanałów wentylacyjnych, najlepiej w jakiejś rozsądnej cenie. Znacie Higienika? Mają dobrą ofertę i robią właśnie to, na czym mi zależy. Mają dobre opinie w sieci. A wy, korzystaliście z ich usług?
Awatar użytkownika
Kasia_T
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:09

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Kasia_T »

Jeśli chodzi o czyszczenie wentylacji i klimatyzacji w Warszawie, to jak najbardziej polecam ci Higienika. Solidna firma, bardzo dokładnie wykonana usługa, nie mam im nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 5
Rejestracja: 23 gru 2019, 4:50

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Dariusz »

Firma Higienika zajmuje się montażem i czyszczeniem wentylacji. U nas montowali klimatyzację, a niedawno zajmowali się też czyszczeniem i zrobili kawał dobrej roboty. Polecam.
Awatar użytkownika
Ferdynand-77
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2019, 10:34

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Ferdynand-77 »

Bardzo wysoka jakość usług i naprawdę przystępne ceny, a taka usługa potrafi w innych firmach kosztować naprawdę dużo. Higienika wyróżnia się naprawdę świetnym stosunkiem jakości do ceny.
Awatar użytkownika
agrypin1984
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2020, 16:51

Re: higienika.pl opinie

Post autor: agrypin1984 »

Bardzo terminowa, porządna firma. higienika.pl bardzo profesjonalnie podeszła do naszej bardzo zanieczyszczonej instalacji wentylacyjnej i doskonale poradziła sobie z czyszczeniem.
Awatar użytkownika
Gualfard_91
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:33

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Gualfard_91 »

higienika.pl zrobiła u mnie w restauracji w centrum Warszawy porządne czyszczenie i odtłuszczanie wentylacji kuchennej. Bardzo dobra robota.
Awatar użytkownika
kamil81
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2019, 9:12

Re: higienika.pl opinie

Post autor: kamil81 »

Teraz przy koronawirusie higienika zajmowała się u mnie w biurze dezynfekcją kanałów wentylacyjnych, uważam, że to bardzo ważne, szczególnie w tym czasie. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi.
Awatar użytkownika
Ildefonsa72
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 2:04

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Ildefonsa72 »

Czyszczenie wentylacji to nie wszystko, Higienika zajmuje się też wysokościowym czyszczeniem hal produkcyjnych i magazynów, o czym nie wiedziałem, ale znajomy korzystał i ponoć super.
Awatar użytkownika
Julian98
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2019, 19:46

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Julian98 »

Z tego, co wiem, Higienika zajmuje się też dekontaminacją powietrza w pomieszczeniach szpitalnych itd., więc przypuszczam, że mają naprawdę profesjonalny sprzęt.
Awatar użytkownika
Heliodor98
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:00

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Heliodor98 »

Warto skorzystać z oferty tej firmy. Pracuję właśnie w szpitalu i Higienika.pl dezynfekuje nam regularnie sale, szczególnie teraz. Myślę, że to naprawdę solidna firma.
Awatar użytkownika
Dilara_61
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:51

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Dilara_61 »

Czyszczenie kanałów klimatyzacyjnych to konik firmy higienika. Mają fachowy sprzęt do zadań specjalnych i czyszczą na błysk. Od razu czuć lepszą jakość powietrza.
Awatar użytkownika
Florentyn84
Posty: 3
Rejestracja: 11 lis 2019, 16:55

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Florentyn84 »

Zgadzam się, widać, że czysta wentylacja od razu sprawniej działa i powietrze w pomieszczeniu jest lepsze. Higienika robi dobrą robotę w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
dalila-74
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2020, 20:26

Re: higienika.pl opinie

Post autor: dalila-74 »

Czyszczenie, dezynfekcja i dekontaminacja - Higienika robi wszystko i robi to dobrze.
Awatar użytkownika
Dagmara-85
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2020, 17:41

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Dagmara-85 »

Bardzo profesjonalne czyszczenie klimatyzacji, bardzo polecam!
Awatar użytkownika
alina-77
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2020, 18:47

Re: higienika.pl opinie

Post autor: alina-77 »

Niezłe ceny, porządnie zrobione czyszczenie - wszystko w porządku, jestem zadowolon z usługi wykonanej przez Higienikę.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:57

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Karol221 »

alina-77 pisze: ↑15 cze 2020, 12:16 Niezłe ceny, porządnie zrobione czyszczenie - wszystko w porządku, jestem zadowolon z usługi wykonanej przez Higienikę.
ja do porządnego, solidnego sprzątania polecam virkon to wysoko skuteczny preparat dezynfekcyjny, wirusobójczy i bakteriobójczy. Mogę podać namiar na sklep internetowy gdzie mozna go kupic w rozsądnej cenie
Awatar użytkownika
agrypin1984
Posty: 9
Rejestracja: 01 mar 2020, 16:51

Re: higienika.pl opinie

Post autor: agrypin1984 »

Higienika to naprawdę dobra jakość usług, w czyszczeniu wentylacji w Warszawie nie mają sobie równych. Bardzo szybko i wcale nie tak drogo.
Awatar użytkownika
Medard1992
Posty: 3
Rejestracja: 10 lis 2019, 4:19

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Medard1992 »

Zgadzam się. Dla higienika.pl nie ma rzeczy nie do wyczyszczenia :) Wentylacja działa teraz jak marzenie, nie sądziłem, że może się tam zebrać aż tyle kurzu i zanieczyszczeń.
Awatar użytkownika
Ferdynand-77
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2019, 10:34

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Ferdynand-77 »

Oglądanie brudów z wentylacji jest mało przyjemną rzeczą, ale trzeba to zobaczyć przynajmniej raz, żeby na własne oczy przekonać się, że trzeba to czyścić regularnie. Higienika wykonuje to czyszczenie bardzo profesjonalnie, polecam.
Awatar użytkownika
Helena_74
Posty: 2
Rejestracja: 30 paź 2019, 8:02

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Helena_74 »

Moim zdaniem od razu czuć zmianę w jakości powietrza w pomieszczeniu. Na pewno wrócę jeszcze do higienika.pl, bo o takie rzeczy po prostu trzeba dbać.
Awatar użytkownika
Metody-73
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2019, 21:54

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Metody-73 »

A wyobraźcie sobie zanieczyszczenia w wentylacji w restauracji. To paskudztwo trzeba czyścić i odtłuszczać. Ja korzystam z pomocy higienika.pl i bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
lenart85
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2020, 7:52

Re: higienika.pl opinie

Post autor: lenart85 »

Higienika zajmuje się też wykonywaniem dezynfekcji kanałów wentylacyjnych i klimatyzacji, moim zdaniem warto skorzystać szczególnie teraz.
Awatar użytkownika
dymitr
Posty: 4
Rejestracja: 17 sty 2020, 16:12

Re: higienika.pl opinie

Post autor: dymitr »

A ja znam higienika.pl głównie z dekontaminacji pomieszczeń i wyposażenia medycznego, bo pracuję w szpitalu. Robią robotę dobrze, porządnie. Można polecić.
Awatar użytkownika
matylda
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2020, 23:13

Re: higienika.pl opinie

Post autor: matylda »

To, czym oddychamy, jest ważniejsze dla naszej wydajności i koncentracji niż nam się wydaje. Kiedy pracowałam w biurze, w którym wentylacja nie była nigdy czyszczona, ciągle miałam wrażenie, że nie mam czym oddychać. To, co oferuje Higienika, to jest moim zdaniem usługa KONIECZNA w każdej firmie, regularnie, nie tylko co kilka lat.
Awatar użytkownika
milosz-84
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2020, 18:10

Re: higienika.pl opinie

Post autor: milosz-84 »

Też uważam, że takie czyszczenie wentylacji i badania bakteriologiczne powinno się wykonywać dużo częściej. U nas korzystamy właśnie z usług higienika.pl, ale wiadomo, że zwykle to jest zaniedbywane.
Awatar użytkownika
Gualfard_91
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2020, 19:33

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Gualfard_91 »

Nie miałem kiedyś pojęcia, co siedzi w kanałach wentylacyjnych. Teraz, kiedy już wiem, korzystam z usług higienika.pl regularnie. Macie rację, o takie rzeczy trzeba dbać.
Awatar użytkownika
Nataniel_82
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2020, 12:04

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Nataniel_82 »

Higienika ma profesjonalny sprzęt, którym fachowcy są w stanie wyciągnąć każde zanieczyszczenie z kanału wentylacyjnego. Jakość powietrza po zabiegu takimi urządzeniami jest nieporównywalnie lepsza.
Awatar użytkownika
Pola1980
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2020, 18:03

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Pola1980 »

Wydaje się, że to jest zbędny wydatek, ale to jest inwestycja w zdrowie. Zachęcam każdego do czyszczenia wentylacji z Higienika.
Awatar użytkownika
Zaklina
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2020, 5:23

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Zaklina »

A przed czyszczeniem higienika.pl wykonują też inspekcję, żeby ocenić potrzeby. Dzięki temu są w stanie dopasować koszty do sytuacji w danym budynku . Jak dla mnie to bardzo uczciwe podejście.
Awatar użytkownika
zelislawa1972
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2019, 8:31

Re: higienika.pl opinie

Post autor: zelislawa1972 »

Higienika - konkretnie, fachowo i szybko. Co więcej mogę powiedzieć? Warto skorzystać, jeśli szukacie takiej usługi.
Awatar użytkownika
zofia_92
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2020, 5:32

Re: higienika.pl opinie

Post autor: zofia_92 »

Bardzo profesjonalne czyszczenie wentylacji i klimatyzacji. Znajomy polecił nam firmę higienika.pl i ja polecam dalej. Warto skorzystać/
Awatar użytkownika
Kinga_61
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 20:47

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Kinga_61 »

Higienika to firma warta polecenia! Profesjonalna konserwacja i czyszczenie wentylacji, bardzo sprawnie!
Awatar użytkownika
andrea
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 4:48

Re: higienika.pl opinie

Post autor: andrea »

U mnie też panowie z Higienika czyścili wentylację - mogłam umówić się na dogodny termin po zamknięciu biura :)
Awatar użytkownika
Arnold-76
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 6:51

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Arnold-76 »

O czyszczeniu wentylacji wiele osób zapomina, a to podstawa, żeby dbać o zdrowie! Higienika spisała się na medal!
Awatar użytkownika
Wirginiusz88
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 21:48

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Wirginiusz88 »

Ja właśnie nie wiedziałem, że wentylację też trzeba czyścić, myślałem, że tylko klimatyzację trzeba. Korzystam z usług Higienika już od dłuższego czasu - wszystko sprawnie, na czas i w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
Przemysł61
Posty: 2
Rejestracja: 16 cze 2020, 17:10

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Przemysł61 »

Higienika czyści klimatyzację w mojej restauracji. Radzą sobie ze wszystkim.
Awatar użytkownika
Rebeka_63
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2020, 12:34

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Rebeka_63 »

Higienika wyczyściła wentylację, z którą dwie firmy sobie nie dały rady. Będę do nich wracać!
Awatar użytkownika
Samir_85
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 1:49

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Samir_85 »

Mnie znajomy polecił firmę Higienika, a teraz ja polecam ją dalej :)
Awatar użytkownika
Fera-88
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2020, 20:36

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Fera-88 »

O wentylację trzeba dbać tak samo, jak o klimatyzację - regularne czyszczenie i konserwacja to podstawa! Polecam firmę Higienika!
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 5:08

Re: higienika.pl opinie

Post autor: aleks »

Z pracownikami Higienika łatwo się umówić na wygodny termin, dla mnie to ogromny plus!
Awatar użytkownika
Otokar-78
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2020, 9:46

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Otokar-78 »

Szybko, dokładnie, tanio - Higienika radzi sobie z wąskimi kanałami wentylacyjnymi, dlatego już tylko z ich usług korzystam
Awatar użytkownika
Lubislaw_73
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:40

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Lubislaw_73 »

Jak byłem pracownikiem administracyjnym to nawiązałem współpracę z firmą Higienika, po awansie mój poprzednik nadal z nimi współpracuje.
Awatar użytkownika
Justyn68
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2020, 23:11

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Justyn68 »

Higienika przyjeżdża do nas na halę produkcyjną i zawsze wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
Marianna
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 21:37

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Marianna »

Dopiero ostatnio dowiedziałam się, że wentylację trzeba regularnie czyścić. Trafiłam na firmę Higienika i śmiało mogę ich polecić!
Awatar użytkownika
richariusz1970
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2020, 14:29

Re: higienika.pl opinie

Post autor: richariusz1970 »

Jak najbardziej - Higienika radzi sobie z wentylacją w mojej knajpce.
Awatar użytkownika
Arnold1963
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 11:31

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Arnold1963 »

Jako administrator kilku budynków współpracuję z Higieniką od dłuższego czasu, wszystko sprawnie.
Awatar użytkownika
Gniewosz-80
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 15:50

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Gniewosz-80 »

Jeżeli chodzi o czyszczenie wentylacji i klimatyzacji w Warszawie, to jak najbardziej polecam firmę Higienika. Solidna firma, bardzo dokładnie wykonana usługa, nie mam im nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
Wincentyna
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 14:47

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Wincentyna »

Higienika wyróżnia się naprawdę świetnym stosunkiem jakości do ceny.

tar-21 airsoft
Awatar użytkownika
Bojana-80
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2020, 2:06

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Bojana-80 »

Teraz przy koronawirusie higienika zajmowała się u mnie w biurze dezynfekcją kanałów wentylacyjnych, uważam, że to bardzo ważne, szczególnie w tym czasie. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi.
Awatar użytkownika
Roland99
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 17:25

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Roland99 »

Tp na prawdę solidna firma.Warto skorzystać z oferty tej firmy. Pracuję właśnie w szpitalu i Higienika.pl dezynfekuje nam regularnie sale, szczególnie teraz.
Awatar użytkownika
Nora_98
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 21:47

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Nora_98 »

Zgadzam się, widać, że czysta wentylacja od razu sprawniej działa i powietrze w pomieszczeniu jest lepsze. Higienika robi dobrą robotę w tej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Fryc
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 2:36

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Fryc »

Fachowość, terminowość i profesjonalizm - szczerze polecam!
Awatar użytkownika
Hadrian1989
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2020, 14:12

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Hadrian1989 »

Profesjonalne czyszczenie klimatyzacji, Można na nich liczyć!
Awatar użytkownika
Tabita1971
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 8:19

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Tabita1971 »

Higienika podczas pracy korzysta z nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu, a powierzone zadania wykonują z należytą starannością. Jak dla mnie najlepsza firma z okolic Warszawy.
Awatar użytkownika
iwa1986
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 0:23

Re: higienika.pl opinie

Post autor: iwa1986 »

Higienika to firma warta polecenia! Profesjonalna konserwacja i czyszczenie wentylacji, bardzo sprawnie!
Awatar użytkownika
Felicjan
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2020, 13:11

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Felicjan »

Higienika realizuję zleconą usługę konkretnie, fachowo i szybko. Co więcej mogę powiedzieć? Warto skorzystać, jeśli szukacie takiej firmy.
Awatar użytkownika
Odeta75
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 8:21

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Odeta75 »

Regularnie korzystam z ich usług. Czyszczenie wentylacji i badania bakteriologiczne powinno się wykonywać dużo częściej.
Awatar użytkownika
franciszka-75
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 3:32

Re: higienika.pl opinie

Post autor: franciszka-75 »

Dla Higieniki nie ma rzeczy nie do wyczyszczenia. Wentylacja działa jak przy zakupie. Teraz można oddychać swobodnie.
Awatar użytkownika
agaton
Posty: 5
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:40

Re: higienika.pl opinie

Post autor: agaton »

Niezłe ceny, porządnie zrobione czyszczenie - wszystko w porządku, jestem zadowolony z usługi wykonanej przez Higienikę.
Awatar użytkownika
dargosława_64
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 5:54

Re: higienika.pl opinie

Post autor: dargosława_64 »

Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność. Oprócz zrealizowanej usługi, bardzo miły kontakt i profesjonalne doradztwo.
Awatar użytkownika
Sergiusz-74
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2020, 20:22

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Sergiusz-74 »

Obecnie w tej branży jest bardzo duża konkurencja, ale moim zdaniem Higienika nie ma sobie równych.
Awatar użytkownika
Amina1980
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2020, 18:03

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Amina1980 »

Higienika czyści mi wentylację w biurze od lat. Nigdy się nie zawiodłem.
Awatar użytkownika
gardomir1979
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 8:02

Re: higienika.pl opinie

Post autor: gardomir1979 »

Gdyby nie Higienika, moja klimatyzacja nie nadawałaby się do użytku po zimie. Dzięki nim wiem, że wszystko będzie ok.
Awatar użytkownika
Ariel_86
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 20:02

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Ariel_86 »

Polecam firmę Higienika wszystkim użytkownikom wentylacji. Dokładność i szybkość – oto ich zalety.
Awatar użytkownika
Kochan_80
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 20:28

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Kochan_80 »

Jeśli szukasz pewniaka w branży czyszczenia wentylacji, postaw na firmę Higienika. Nie będziesz żałować.
Awatar użytkownika
Keiria1986
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2020, 0:41

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Keiria1986 »

Korzystam z ich usług od kilku miesięcy i moja klimatyzacja działa bez zarzutu. Polecam Higienikę każdemu!
Awatar użytkownika
Otokar-88
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2020, 9:51

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Otokar-88 »

Powierzyłem montaż klimatyzacji w biurze firmie Higienika. Jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
Budzisław_95
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 1:17

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Budzisław_95 »

Szukasz sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji? Higienika zaspokoi spełni wszystkie Twoje potrzeby! Polecam gorąco 😊
Awatar użytkownika
Farida
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 0:38

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Farida »

Firmę Higienika poznałem kilka miesięcy temu jestem zachwycony. Wentylacja działa idealnie!
Awatar użytkownika
bona
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 17:44

Re: higienika.pl opinie

Post autor: bona »

Terminowość i dokładność to rzadkość wśród fachowców. W Higienice znalazłem jedno i drugie. Polecam!
Awatar użytkownika
Adelard-80
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 11:47

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Adelard-80 »

Pracownicy firmy Higienika doradzili i wytłumaczyli cały proces instalacji wentylacji krok po kroku. Dzięki nim wszystko stało się jasne.
Awatar użytkownika
Mojzesz81
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2020, 15:33

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Mojzesz81 »

Oby więcej takich firm na rynku! Higienika to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o wentylację.
Awatar użytkownika
Remigia1981
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 15:32

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Remigia1981 »

Od lat miałem z tym same problemy. Teraz wentylacja w moim biurze działa świetnie, a wszystko dzięki firmie Higienika.
Awatar użytkownika
herakliusz1967
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 22:08

Re: higienika.pl opinie

Post autor: herakliusz1967 »

W dobie pandemii higiena to wyjątkowo istotna kwestia. Higienika doskonale zadbała o to, aby moi pracownicy mogli czuć się bezpiecznie podczas korzystania z biurowej klimatyzacji.
Awatar użytkownika
Olaf71
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2020, 10:43

Re: higienika.pl opinie

Post autor: Olaf71 »

Polecam Higienikę jako właściciel firmy. Usługa czyszczenia wentylacji została wykonana skutecznie i szybko.
Awatar użytkownika
wirginiusz-85
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 23:42

Re: higienika.pl opinie

Post autor: wirginiusz-85 »

Profesjonalny sprzęt, z którego korzystali pracownicy firmy Higienika podczas czyszczenia klimatyzacji, to gwarancja dokładności. Efekt ich pracy był jeszcze lepszy niż oczekiwałam. Polecam!
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: higienika.pl opinie

Post autor: kasiakowa06 »

Adamina_72 pisze: ↑03 cze 2020, 4:10 Poszukuję ludzi do czyszczenia wentylacji, Warszawa. Dezynfekcja i czyszczenie kanałów wentylacyjnych, najlepiej w jakiejś rozsądnej cenie. Znacie higienika.pl/ Higienika ? Mają dobrą ofertę i robią właśnie to, na czym mi zależy. Mają dobre opinie w sieci. A wy, korzystaliście z ich usług?
Nie znam tej firmy, ale klimatyzacja to oczko w głowie firmy https://www.arctic-klimat.pl/, więc na pewno Ci pomogą, bo świadcza tego typu usługi :)

Obrazek
ODPOWIEDZ