Własna agencja nieruchomości?

Szukasz pomysłu na biznes? Pomożemy! Dyskusje, opinie.
Awatar użytkownika
Aurelia90
Posty: 8
Rejestracja: 19 sie 2019, 3:36

Własna agencja nieruchomości?

Post autor: Aurelia90 »

Cześć, postanowiłam coś zmienić w swoim życiu! Po wielu przemysleniach postanowiłam założyć niewielką agencje nieruchomości. Chciałabym przygotowywać mieszkania do sprzedaży czy wynajmu, doradzać właścicielom itd.
Awatar użytkownika
augusta-81
Posty: 11
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:44

Re: Własna agencja nieruchomości?

Post autor: augusta-81 »

Pomysł świetny tylko trzeba mieć doświadczenie jakieś w inwestowaniu w nieruchomości..

garmin nawigacja android
Awatar użytkownika
tarik_95
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:25

Re: Własna agencja nieruchomości?

Post autor: tarik_95 »

Mam już kilka mieszkań, które wynajmuję :) Zawsze wynajem mi dobrze szedł. Najbardziej lubię to przygotowywanie mieszkania, żeby prezentowało się lepiej :)
Awatar użytkownika
Manfred
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:59

Re: Własna agencja nieruchomości?

Post autor: Manfred »

No pomysł na biznes doskonały. A doświadczenie warto rozwijać, wtedy staniesz sie totalną specjalistką. Polecam warsztaty z panem Wojciechem Orzechowskim https://wiwn.pl/. Ma niesamowite doświadczenie
Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 83
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12
Kontakt:

Re: Własna agencja nieruchomości?

Post autor: Wall-E »

Trzeba mieć głowę do prowadzenia takiej agencji nieruchomości. Do tego konkurencja jest bardzo duża.
Eurotex Poland - taśmy transportujące.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 49
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Własna agencja nieruchomości?

Post autor: Kalanss »

Własna agencja nieruchomości jest moim zdaniem dobrym pomysłem w przypadku osób, które mają duże doświadczenie w pracy jako agencji nieruchomości i osiągali dobre wyniki w pracy. Natomiast nie jest to dobre rozwiązanie dla osób dopiero raczkujących w tej branży i jestem zdania, ze takie osoby powinny najpierw zatrudnić się w agencji nieruchomości i zdobyć doświadczenie. Wysokość zarobków jest bardzo różna w zależności od agencji, ale można sporo zarobić. Zresztą zobaczcie sami Ile zarabia agent nieruchomości

phosphatidylcholine vs cdp choline
ODPOWIEDZ