Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
krakównaszemiasto

Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: krakównaszemiasto »

Szukasz dobrego przewodnika który wzbogaci wycieczkę po Krakowie o ciekawostki i historię związaną ze zwiedzanymi miejscami? Polecam szukać przewodników na stronie Krakkos. Z przewodnikami można zwiedzić m.in. witraże Wyspiańskiego. Planując wycieczkę warto wynająć doświadczonego przewodnika i lepiej poznać zwiedzane miejsca i zabytki.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 173
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: judyta »

Jeśli planujecie wypad do Krakowa, to polecam wam sprawdzić wypożyczalnia samochodów Kraków Zwiedzanie miasta samochodem jest wygodne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, zobaczyć więcej atrakcji turystycznych. Ja akurat z Comfortcar nie raz korzystałam i szczerze polecam.
paweł4

Re: Wycieczka

Post autor: paweł4 »

Co do wycieczek objazdowych dla uczniów, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.kompas.pl/wycieczki-szkolne ... -objazdowe . Jest tam bowiem namiar na biuro podróży, które oferuje wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań w tym zakresie. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Mają tam ciekawe propozycje.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Wycieczka po Krakowie z przewodnikiem - czy warto?

Post autor: kasiakowa06 »

krakównaszemiasto pisze: 30 cze 2021, 13:34 Szukasz dobrego przewodnika który wzbogaci wycieczkę po Krakowie o ciekawostki i historię związaną ze zwiedzanymi miejscami? Polecam szukać przewodników na stronie Krakkos. Z przewodnikami można zwiedzić m.in. krakkos.pl/tour/najpiekniejsze-witraze/ witraże Wyspiańskiego . Planując wycieczkę warto wynająć doświadczonego przewodnika i lepiej poznać zwiedzane miejsca i zabytki.
Zdecydowanie takie wycieczki i zwiedzanie miast jest najciekawsze. U nas w Szczecinie moge także polecić super przewodnika: http://northguide.pl/
ODPOWIEDZ