Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

Obecnie chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki niej wiele osób pozbywa się niedoskonałości w swoim ciele a co za tym idzie kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat operacji plastycznej nosa kraków. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: judyta »

Warto, a dlaczego by nie? W wielu przypadkach, to właśnie chirurgia plastyczna jest jedynym sposobem na to aby pozbyć się kompleksów i poczuć lepiej ze sobą, nie wstydzić się ciała. Sama rozważam plastyka powłok brzusznych bo niestety po ciąży, nie czuję się z tym dobrze.
yhęcia

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: yhęcia »

Jeśli się ma możliwość to dlaczego by nie? Na przykład teraz medycyna estetyczna nie tylko poprawia wygląd ale i komfort zycia, można chociażby się pozbyć dzięki niej chrapania https://klinikamiracki.pl/chrapanie/
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 309
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: tormund94 »

W mojej ocenie, innowacyjne zabiegi z zakresu poprawy wyglądu dostępne są na stronie innovationclinic.pl. Jeśli poszukujecie miejsca, gdzie możecie zmienić swój wygląd, poprawić jakość skóry lub poddać się różnorodnym zabiegom, uważam, że warto odwiedzić tę stronę. Każda z Was znajdzie tam coś interesującego.
alca

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: alca »

Martwisz się oznakami starzenia na swojej skórze? Jeśli tak, możesz rozważyć zabiegi przeciwstarzeniowe. Dobrym pomysłem jest rozpoczęcie tych zabiegów wcześnie, ponieważ zapobieganie jest często kluczem. O ile mi wiadomo, Białostockie Centrum Medyczne oferuje szereg skutecznych zabiegów przeciwstarzeniowych. Więcej informacji można znaleźć na ich blogu: https://www.medica.bialystok.pl/blog/za ... dy-zaczac/
ODPOWIEDZ