Etoro jak inwestować?

Znasz dobre strony, które możesz polecić? Daj znać!
EtoroMasterś

Etoro jak inwestować?

Post autor: EtoroMasterś »

Jak inwestować na giełdzie za pomocą eToro
Jerzy
autorstwa George'a w Make Money

Zaktualizowano 5 czerwca 2021

Udostępnij tweeta
Masz ochotę na kolejnego Warrena Buffetta? Odblokuj nowy świat handlu społecznościowego dzięki naszemu kompletnemu przewodnikowi po inwestowaniu i kopiowaniu najlepszych traderów na eToro.charge bullZawsze interesowałem się rynkami finansowymi, ale jak większość z nas, nie miałem pojęcia, jak przebić się przez zamek mury i właściwie handel. Strażnicy Wall St. i The City od zawsze byli zobowiązani do trzymania mas na dystans, aby mogli pobierać wysokie opłaty handlowe (The Wolf of Wall Street – prawdziwa historia).

To wszystko zmieniło się około rok temu. Byłem studentem ostatniego roku i natknąłem się na platformę o nazwie eToro, która otworzyła drzwi i pozwoliła mi zacząć handlować online. eToro jest do 20 razy tańszy niż tradycyjni maklerzy giełdowi, z prowizją 0% od prawdziwych akcji.

Profil eToro
Mój występ w ciągu ostatniego roku. Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlowa jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie wystarczyć jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej. To nie jest porada inwestycyjna.

Brzmi wystarczająco łatwo?
Cóż, właściwie to nie jest takie proste. Ważne jest, abyś wiedział, że uczyłem się całkiem sporo. Podczas gdy całe doświadczenie sprawiało mi przyjemność, popełniłem też kilka początkujących błędów.

Dla zupełnie początkujących platforma eToro i sama koncepcja handlu mogą być początkowo nieco zniechęcające. Tak więc, korzystając z perspektywy czasu i własnego doświadczenia w handlu na eToro, chciałem stworzyć obszerny, praktyczny przewodnik, aby pomóc innym uzyskać najlepsze wyniki tak szybko, jak to możliwe. I oto jest…

Należy pamiętać, że obrót akcjami na eToro nie jest obecnie dostępny dla klientów z USA.

eToro określiłoby siebie jako dostępną platformę handlową, która zawiera element społecznościowy w inwestowaniu. Opisałbym je jako Facebook do handlu. Po raz pierwszy pojawiły się w 2006 roku i są obecnie największą na świecie siecią inwestycyjną ze społecznością liczącą 4,5 miliona użytkowników.

Platforma i szersze zjawisko inwestowania społecznościowego były szeroko omawiane w mediach głównego nurtu, w tym w ostatnim filmie dokumentalnym BBC zatytułowanym Traders: Millions by the Minute.

Najbardziej unikalną cechą eToro jest prawdopodobnie „CopyTrader”. Dzięki temu możesz sortować innych użytkowników i wyraźnie zobaczyć ich historię handlową, w tym ile zarobili lub stracili w danym okresie. Jeśli znajdziesz kogoś, kogo lubisz, możesz przeznaczyć część środków, aby automatycznie skopiować jej transakcje.

Kolejnym dużym plusem jest program „Popularni inwestorzy”. To nagradza użytkowników na podstawie liczby posiadanych kopiarek w formie miesięcznej prowizji. Program zachęca również do odpowiedzialnego handlu i omówimy to bardziej szczegółowo pod koniec przewodnika.

zobacz też: etoro opinie

Tak więc dzięki funkcjom społecznościowym i kopiującym z pewnością stosunkowo szybko nauczysz się dużo! Większość niezbędnych informacji poznasz, czytając ten przewodnik lub grając z kontem demo.

wzrost wykresu Spokojnie na początku, zrozum podstawy rynku akcji i upewnij się, że wiesz, co robisz, zanim zainwestujesz większe kwoty pieniędzy. Handel na eToro może być bardzo opłacalny, ale ważne jest, aby pamiętać, że za każdym razem, gdy masz do czynienia z rynkami, możesz również stracić pieniądze („Twój kapitał jest zagrożony”)!