Zwolnienie podmiotowe w 2019?

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
MarekK
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2019, 21:34

Zwolnienie podmiotowe w 2019?

Post autor: MarekK »

Czy ktoś może mi powiedzieć, jak wygląda zwolnienie podmiotowe z Vat w 2019 roku? Wiem, że miało się coś zmienić, ale nadal nie ma żadnej informacji i teraz nie wiem czy zwolnienie na poziomie 200 tys zostaje nadal czy będzie trzeba coś w firmie zmienić, proszę o informacje na ten temat i wszelkie sugestie, z góry bardzo serdecznie dziękuje.
Awatar użytkownika
małolata
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:18

Re: Zwolnienie podmiotowe w 2019?

Post autor: małolata »

Witaj, Marku.
Czuję się zobowiązana podpowiedzieć Ci ogólnodostępne rozwiązanie, jakie pomoże Ci w Twojej rozterce. Zajrzyj na portal dla przedsiębiorców o adresie https://urzadskarbowy.eu/ , a na pewno znajdziesz odpowiedź. Sama niedawno go znalazłam i dowiedziałam się z niego o obowiązkach płatnika VAT, a także jak mogę zatrudnić pracownika na pół etatu, a także ile to będzie mnie miesięcznie kosztować.
Awatar użytkownika
LauraL
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:28

Re: Zwolnienie podmiotowe w 2019?

Post autor: LauraL »

Niewątpliwie jest to bardzo ciekawe zagadnienie. Jeżeli jednak chcemy dowiedzieć się więcej na temat biznesu, finansów, prawa czy też IT bądź gospodarki, na pewno dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony Prestiżaki-Prestiżowy Portal Prasowy . Znajdziemy tam bowiem całe mnóstwo interesujących artykułów, związanych z różną tematyką i będzie to fajna lektura przy okazji porannej kawy:).
Awatar użytkownika
Tomekk
Posty: 11
Rejestracja: 04 kwie 2019, 18:39

Re: Zwolnienie podmiotowe w 2019?

Post autor: Tomekk »

Bardzo dziękuję za przydatne informacje, myślę że ten portal będzie moim ulubionym.
ODPOWIEDZ