Rozliczenie podatku za pracę za granicą

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
faustyn1961
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2020, 19:57

Rozliczenie podatku za pracę za granicą

Post autor: faustyn1961 »

Udało wam się samodzielnie rozliczyć podatek za pracę za granicą? Ja odzyskałem należny mi zwrot podatku z Belgii tylko dzięki pomocy ekspertów w tym zakresie. Do tej pory nawet nie wiedziałem, że można korzystać z podobnych usług. Co o tym myślicie? Uważacie, że to przydatne?
Miłosz

Re: Rozliczenie podatku za pracę za granicą

Post autor: Miłosz »

Ja od zawsze korzystam z pomocy firmy http://rozliczpodatek.transfero.eu/ . Dzięki temu nie muszę się denerwować, że coś nie będzie dopilnowane, lub źle wypełnię dokumenty. Moim zdaniem to najlepszy sposób na rozliczenie podatków z zagranicy. Dostarczam im wszystkie niezbędne dokumenty, a resztą zajmują się oni.
rozliczanią43

Re: Rozliczenie podatku za pracę za granicą

Post autor: rozliczanią43 »

Koniec kwietnia się zbliża to powinniście zainteresowac się tematem rozliczenia podatku pit. Ja znam bardzo dobry sposób na szybkie rozliczenie jest to strona rozliczenie pit program bardzo polecam tą stronę bo dbają oni o bezpieczeństwo danych osobowych osoby rozliczającej się. Dodatkowo bez problemów rozliczysz pit za pomocą e-deklaracji.
ODPOWIEDZ