Księgowość QualityDot opinie

Wszystko na temat podatków, stawki, zmiany, kiedy płacić, jak nie płacić. VAT, PIT i inne. Zadawaj pytania, udzielaj odpowiedzi, pomagaj innym.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Księgowość QualityDot opinie

Post autor: milka »

Zwracam się do was o pomoc. W tamtym roku otworzyłam swoją jednoosobową firmę i szukam dobrego księgowego, który pomoże mi z wszystkimi rozliczeniami, bo sama się kompletnie na tym nie znam. Próbowałam, ale nic z tego... Chodzi mi o specjalistę z Warszawy lub okolic. Czytałam wiele dobrych opinii o firmie QualityDot. Widziałam też ich stronę https://qualitydot.pl/. Mają wieloletnie doświadczenie w branży. Znacie ich? Ktoś współpracował z tymi księgowymi?
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 65
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Doris33 »

Ja znam tę firmę, bo mój brat korzysta z ich pomocy w temacie księgowości w naszej firmie rodzinnej. Na https://qualitydot.pl/ znajdziesz przydatne informacje na ich temat i opinie innych klientów. Myślę, że też będziesz zadowolona, bo pomagają firmom działającym w różnych branżach. Oceniam ich jako rzetelnego partnera w temacie księgowości i rachunkowości.
Awatar użytkownika
Kajka32
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:06

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Kajka32 »

Ja, podobnie jak ty, też prowadzę małą działalność i korzystam z pomocy księgowych z QualityDot. W moim wypadku znaczenie miały też koszty usługi, a oni nie dość, że robią rozliczenia dokładnie, to jeszcze nie biorą za to dużo pieniędzy. Mam nadzieję, że moja opinia będzie dla ciebie przydatna :)
Awatar użytkownika
Mirinda
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:21

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Mirinda »

Uważam podobnie, jak moi poprzednicy. W Warszawie jest duża konkurencja, ale trudno znaleźć i dobrych, i niedrogich księgowych. A ludzie z QualityDot spełniają te warunki, dlatego wielu klientów ma pozytywne opinie o nich. Ja sama ich polecam wszystkim, którzy prowadzą własne firmy. Odpada mnóstwo zmartwień związanych z rozliczeniami, bo wszystkim zajmują się oni.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2019, 7:22

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Migotka »

W QualityDot pracują sami specjaliści, którzy mają serce do tej pracy, ale przede wszystkim są doświadczeni. O wysokiej jakości ich usług świadczy chociażby fakt, że w Warszawie są rozchwytywani. Wystarczy poczytać opinie w internecie. Ja jestem mega zadowolona. Wszystko zawsze zrobione na czas, zgodnie ze sztuką. Będziesz zadowolona z ich usług.
Awatar użytkownika
Oriana
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:26

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Oriana »

Firma QualityDot stawia na rozwój. Jak można przeczytać na stronie, wykorzystują nowoczesne metody, ciągle się dokształcają i zdobywają nowe certyfikaty. Myślę, że współpraca z taką firmą może przynieść tylko korzyści. Księgowość to nie jest łatwy temat - tu potrzebna jest wiedza i doświadczenie. A oni mają i jedno, i drugie. Ja bym zaufała opiniom zadowolonych klientów.
Awatar użytkownika
Moria
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:29

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Moria »

Ja z kolei zgłosiłam się do QualityDot, gdy chciałam zmniejszyć koszty w mojej firmie. Szybko umówiłam się z nimi na rozmowę i nawiązaliśmy współpracę. Fachowo mi doradzili, co i jak mam zmienić i od tamtej pory mam większe dochody. Do tego mogłam zrezygnować z zatrudniania księgowej na etacie. Ja ich polecam.
Awatar użytkownika
Majka34
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2019, 6:30

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Majka34 »

W Qualitydot.pl mają świetnych specjalistów, zwłaszcza doradców biznesowych. Już podczas pierwszej rozmowy wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Ich pracownik przedstawił mi kilka rozwiązań i zaproponował najlepsze dla mojej firmy. W mojej opinii, oni pomogą każdej firmie. Tylko takich partnerów biznesowych bym sobie życzyła i Tobie, rzecz jasna, też ich polecam.
Awatar użytkownika
Regina
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2019, 0:16

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Regina »

Zgadzam się z powyższymi opiniami pod każdym względem. Tylko specjaliści z https://qualitydot.pl/ wiedzieli, jakie rozwiązanie zaproponować mojej firmie, żeby ograniczyć wydatki. Od tamtej pory oni prowadzą księgowość w mojej firmie i od razu sytuacja wygląda lepiej. Zawsze miło, sympatycznie i bezproblemowo.
Awatar użytkownika
Halinka
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 9:21

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Halinka »

Księgowi z QualityDot od wielu lat prowadzą rachunki mojej firmy, bo mam do nich zaufanie. Na moją opinię wpłynął fakt, gdy wykryli w księgach rachunkowych nieprawidłowości, w momencie, gdy moja działalność nie zarabiała na siebie. Mają dużą wiedzę w tej kwestii. Polecam ich wszystkim. Myślę, że po pierwszej rozmowie będziesz czuła, że to właściwi ludzie, na właściwym miejscu.
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: arendoo »

Jeżeli chodzi o księgowość to nie znam wielu firm, ale znam biuro rachunkowe https://www.masterbill.com.pl/oferta/ksiegowosc/ ze śląska. Jeżeli szukacie kogoś do obsługi takich spraw w firmie to polecam głównie za profesjonalizm, dobre podejście do klienta i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży.
Awatar użytkownika
zabek
Posty: 2
Rejestracja: 01 wrz 2020, 11:25

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: zabek »

Ja o księgowości w QualityDot mam jak najbardziej pozytywne opinie. Prowadzą księgowość mojej firmy już od 2 lat i do tej pory wszystko jest rozliczane na TIP TOP. Do tego polecam też ich wirtualne biuro, bo wszelkie formalności są załatwiane bardzo sprawnie. Zresztą jak zawsze z QualityDot.
Michał54

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Michał54 »

Z mojej perspektywy współpraca z biurem EffePro z Warszawy bardzo dobrze się układa i mogę ich polecić. Świetne podejście do każdego to będzie to co sprawia, że faktycznie ich usługi się wyróżniają i można liczyć na ofertę przez to biuro przygotowywaną. Jeśli chodzi o mnie to polecam zdecydowanie.
dustbasil

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: dustbasil »

Od poczatku roku korzystam bo przeniosłam księgowość trap the cat, zaproponowali lepszą cenę i przyznam że jestem zadowolona – szybko sprawnie i taniej :)
Awatar użytkownika
artek
Posty: 178
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:58

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: artek »

Ja natomiast znam firmę aforti ac i jeżeli chodzi o prowadzenie księgowości, to naprawdę mozna im zaufać. Znają się na fachu jak mało kto, więc decydując się na ich usługi naprawdę możecie być spokojni.
Camilayost

Re: Księgowość QualityDot opinie

Post autor: Camilayost »

Thank you for sharing. Have you tried playying this jacksmith game? It certainly won't let you down because it's very good and extremely attracive.
Jacksmith
ODPOWIEDZ