Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Wesi
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2020, 8:30

Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: Wesi »

Cześć!
Szukam dobrego i trochę większego auta rodzinnego, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi w tym zakresie i przede wszystkim gdzie warto ich szukać? Jestem z Rzeszowa, także będę wdzięczny za podpowiedzi zarówno jeśli chodzi o modele, ale także godne sprawdzenia salony. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: urania »

Nie wiem jak w Rzeszowie, bo ja mieszkam na Śląsku ale u nas za jakiś czas idealny samochód się pojawi na sprzedaż dla rodziny, zobacz o jakim modelu mówię https://www.toyota.zabrze.pl/news/nowa- ... o-w-polsce . To jest ulepszona nowa toyota highlander , nie wiem czy widziałeś ten samochód już kiedyś. Na mnie zrobił ogromne wrażenie i nie powiem czekam na premierę. Mam blisko ten salon samochodowy i na pewno jak już się pojawi to jadę oglądać. Mam auto do wymiany, obecne na 5 lat i już chce je sprzedać a kupić większe i z lepszym wyposażeniem. I takim silnikiem jak ma wspomniana Toyota.
Awatar użytkownika
Kaspierzycka
Posty: 36
Rejestracja: 03 cze 2019, 12:48

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: Kaspierzycka »

Rozejrzyj się w swoim rejonie za salonem Forda, a jak nie masz nic ciekawego w okolicy to podjedź tutaj https://fordchorzow.autoboss.com.pl/salon-i-serwis-ford-zabrze i sprawdź ofertę na auta rodzinne. Co Ci mogę polecić? Na pewno ciekawym modelem wydaje się być Ford Kuga, Mondeo czy z tańszych Ford Puma. Dużo przestrzeni, bezpieczne i komfortowe, idealne dla rodziny.

buty na motor
Awatar użytkownika
Stelka
Posty: 147
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:22

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: Stelka »

Coś większego, więc i w grę wchodzą kombi, minivany. Ja mam skode w kombi i bardzo sobie chwalę:) Pewnie jest tu wielu kierowców bez żadnego mandatu, no ale zawsze może coś się niespodziewanego na drodze przytrafić. Sprawdźcie sobie po jakim czasie kasują się punkty karne, w artykule https://www.mfind.pl/akademia/dla-kiero ... arne-2020/ jest wyjaśnienie.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: AdamCz »

Na ten moment zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Auto Res w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście do klienta, duży wybór modeli nowych oraz używanych i to takich marek jak Hyundai, Alfa Romeo, czy Jeep i Fiat. My mieliśmy okazję korzystać z ich pomoc już kilkukrotnie przy zakupie auta, ale również wykonaniu serwisów. Tak jak być powinno i mieścimy się w ustalonym budżecie.
Awatar użytkownika
Qezi
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 16:29

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: Qezi »

Tutaj jak najbardziej mogę poprzeć wypowiedź poprzednika odnośnie Auto Res. Zdecydowanie mój ulubiony salon samochodowy jeśli chodzi o wybór, profesjonalne podejście i dobry zakres cenowy. Osobiście co do ich pracy i też podejścia do klienta nie mogę się do czegoś przyczepić. Efekty jak zwykle w pełni pozytywne :)
Awatar użytkownika
Wesi
Posty: 45
Rejestracja: 25 maja 2020, 8:30

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: Wesi »

Na pewno wezmę pod uwagę Wasze podpowiedzi ogromne dzięki że tak szybko sie pojawiły i liczę, że jeszcze coś mi tutaj podrzucicie :)
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: Samanta »

Moim zdaniem taki samochód rodzinny powinien być też dobrze wyposażony. Przyda się w nim kamera cofania, na przykład taka, jaką można zamówić w sklepie internetowym https://smartcams.pl/46-kamery-cofania-w-ramce. Możecie mi wierzyć lub nie, ale taka kamera bardzo ułatwia parkowanie ;)
Aniulka

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: Aniulka »

W każdym większym mieście znajdziemy dobry salon samochodowy. Wystarczy czasem się rozejrzeć a rozwiązanie samo się znajdzie. W każdym razie tak twierdzi mój brat, który był we Wrocławiu i tam zajrzał do salonu Germaz suzuki i od razu bardzo spodobał mu się jeden model samochodu. Porozmawiał z ich przedstawicielem i w ten sposób ma nowy wymarzony samochód
graś

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: graś »

A wynajmowaliście kiedyś auto? To bardzo dobra opcja w wielu sytuacjach. Ja miałem okazję korzystać z wypożyczalnia samochodów Wrocław i bardzo mi się podobało podejście do klienta i ogólnie warunki jakie oferują. Formalności mało, niedrogo, duży wybór głównie nowych samochodów. Żeby wybrać coś dla kilkuosobowej rodzinki też nie było problemu.
jaś magik

Re: Wybór samochodu dla rodzinny - Rzeszów

Post autor: jaś magik »

Z Rzeszowa można podjechać do salonu Volvo https://bielsko-biala.volvocarautoboss.pl/o-nas/salon-i-serwis-volvo-zywiec/ tam znajdziesz fajne auta dla rodziny. Szczególnie mam tu na myśli Volvo V60 oraz XV60 oba samochody doskonale sprawdzą się na podróżowanie po Polace i Europie, oraz w codziennym życiu na Rzeszowskich drogach.
ODPOWIEDZ