Toalety przenośne na wynajem

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
wiktorziel
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2019, 0:01

Toalety przenośne na wynajem

Post autor: wiktorziel »

Gdzie znajdę do wynajęcia toalety przenośne w wyższym standardzie? potrzebne na uroczystość rodzinną. Początkowo mieliśmy wziąć cały kontener sanitarny ale cena wyszła zbyt wysoka.
Awatar użytkownika
dispar
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2019, 18:31

Re: Toalety przenośne na wynajem

Post autor: dispar »

Ja tutaj nie mam praktycznie żadnej wiedzy. Niech jakiś inny forumowicz się tu wypowie.
Jak to się dzieje, że gdy tylko ktoś zbuduje mur, ktoś inny zaraz chce wiedzieć, co jest po jego drugiej stronie?
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Toalety przenośne na wynajem

Post autor: urania »

Kontener to rzeczywiście i trudniej przewieść ustawić i stąd pewnie ta cena. ale nie widzę szczerze konieczności po taki sięgać, no chyba
ze na tej uroczystości ma być jakieś 200 ludzi. Ale tak spokojnie toalety przenośne wystarczą. W wyższym standardzie to najlepiej model LUX od WC Serwis, tu zobacz https://wcserwis.pl/category/toalety/. Nie podajesz miejscowości a to jest firma zajmująca się takim wynajmem działająca na terenie całego kraju. Także idealnie będzie. W toalecie o najwyższym standardzie masz dużo miejsca, umywalkę, lustro, dodatkową wentylację, dzięki czemu nie będzie tam gorąco i nie będzie typowego dla toi toi zapachu. To o to na takiej imprezie chodzi prawda? co do ceny to musisz się skontaktować, szybko udzielą informacji po poznaniu szczegółów. Firma jest solidna i mają zadbane te toalety.
jjustić

Re: Toalety przenośne na wynajem

Post autor: jjustić »

Na budowach czy imprezach masowych coś takiego będzie miało oczywiście wzięcie, ale ja muszę wyposażyć ogólnie łazienki pracownicze.. Nie będę na tym oszczędzać, bo wiem, że to jest ważna sprawa, ale czy możecie mi powiedzieć, gdzie dostanę ładne nowoczesne kabiny sanitarne ? Na tym mi zależy w tej chwili najbardziej.

plecaki turystyczne
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Toalety przenośne na wynajem

Post autor: judyta »

Wiecie, że takich firm jest naprawdę sporo? Wszystko jest zasługą tego, że popyt na tego typu usługi wciąż rośnie. Coraz częściej organizuje się eventy na świezym powietrzu, ludzie tez budują domy i trzeba taką toaletę zapewnić pracownikom. Generalnie to warto zajrzeć na stronę https://www.wcexpress.pl/ - to wyszukiwarka tego typu firm.
ODPOWIEDZ