Sklep internetowy, a system płatności ratalnej

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Lidoń

Sklep internetowy, a system płatności ratalnej

Post autor: Lidoń »

Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrego systemu płatności ratalnej do sklepu online postawionego na wordpress? Jeżeli tak to na co zwrócić uwagę, czego unikać i jednocześnie jak to dokładnie powinno działć. Pozdrawiam :)
Hozoń

Re: Sklep internetowy, a system płatności ratalnej

Post autor: Hozoń »

Jeżeli przede wszystkim szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego systemu płatności ratalnej dla swojego sklepu to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca u których będziecie mogli liczyć na jakość, pełne wsparcie i jednocześnie skuteczność działania takiego modułu na wrodpressie, u nas naprawdę nie pozostawia zarzutów. Pozdrawiam!
Łodek

Re: Sklep internetowy, a system płatności ratalnej

Post autor: Łodek »

W naszym sklepie z narzędziami i sprzętem budowlanym wykorzystujemy system iRaty.pl jest to bardzo wygodna, moduł działa na sklepach postawionych na wordpress bez problemów. Do tego zapewniają jasne warunki dla nas, ale również klientów i szybkie rozpatrywanie wniosków.
Lidoń

Re: Sklep internetowy, a system płatności ratalnej

Post autor: Lidoń »

Łodek pisze: ↑13 sie 2021, 8:20 W naszym sklepie z narzędziami i sprzętem budowlanym wykorzystujemy system iRaty.pl jest to bardzo wygodna, moduł działa na sklepach postawionych na wordpress bez problemów. Do tego zapewniają jasne warunki dla nas, ale również klientów i szybkie rozpatrywanie wniosków.
O proszę dobrze wiedzieć! Na pewno sprawdzę i oczywiście mam nadzieję, że temat ładnie się nam tutaj rozwinie :)
Okiś

Re: Sklep internetowy, a system płatności ratalnej

Post autor: Okiś »

Jeśli chodzi o wybór skutecznego systemu płatności ratalnej dla swojego sklepu to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez PlatformaFinansowa https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca u których będziecie mogli liczyć na jakość, pełne wsparcie i jednocześnie skutecznosć działania takiego modułu na wrodpressie. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że też Wam pomogą (tym bardziej, że nam udało się ten moduł pozyskać za darmo ze wsparciem obsługi przy jego wdrożeniu).
Kozioł

Re: Sklep internetowy, a system płatności ratalnej

Post autor: Kozioł »

Kiedy szukałam sklepów z produktami chińskimi i trafiłam na bardzo fajny artykuł importer z chin na temat sklepów, stron z produktami z Chin. Zobaczcie sobie bo opisane jest tam to wszystko jak to wygląda taka rejestracja i wyszukiwanie produktów na stronach chińskich i zamawianie w takich sklepach. Dzięki temu wiem co i jak kupować. Polecam sprawdzić.
Łukasz

Re: Sklep internetowy, a system płatności ratalnej

Post autor: Łukasz »

To już jaki system płatności w naszym sklepie włączymy to już zależy tylko i wyłącznie od nas samych. ja za to jestem zdania, że fajnie jest również mieć możliwość wysyłania towarów do innych krajów. W takiej sytuacji zdecydowanie polecam zapoznanie się z wpisem https://taxology.co/pl/co-to-jest-intrastat/ aby wiedzieć czym Intrastat jest.
Kowalskaaażżż

Re: Sklep internetowy, a system płatności ratalnej

Post autor: Kowalskaaażżż »

Jeżeli jesteśmy w temacie sytemów intrastat to polecam zapoznać się z oferta firmy http://intrastat24.pl/oferta/, która oferuję wszechstronne usługi związane z wypełnianiem i rejestracją deklaracji Intrastat dotyczącą przepływu towarów przez granice naszego kraju w Izbie Celnej. Firma podejmie się reprezentacji przed organami Izby Celnej podejmując działanie w zakresie monitorowania i obsługi zgłoszeń deklaracji w systemie Intrastat na podstawie upoważnienia . Ponadto firma podejmie się również przygotowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów takich jak : przygotowanie zgłoszeń deklaracji Intrastat, rejestracji zgłoszeń deklaracji Intrastat w Izbie Celnej i tym podobne.
ODPOWIEDZ