Przedszkole Warszawa

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Śnieżna

Przedszkole Warszawa

Post autor: Śnieżna »

Jakie polecicie przedszkole w Warszawie? zalezy mi, zeby dzieciaki mialy duzo zajec ale takze by byla fajna atmosfera mile panie smaczne jedzenie. Bo przeciez nawet wybor przedszkola to bardzo ważna decyzja w zyciu kazdego dziecka, wiec chciałaby dobrze do tego podejść i wybrac naprawde dobra placowke.
Uśka

Re: Przedszkole Warszawa

Post autor: Uśka »

Masz rację, wszystkie te aspekty są ważne, ale dla mnie kluczowym zagadnieniem, gdy wybierałam przedszkole dla córki, była kwestia wyżywienia. Dzieci w wieku przedszkolnym dopiero uczą sie zdrowych nawyków żywieniowych i jeśli się to zaniedba, potem jest duży problem. Dlatego my zdecydowaliśmy się na przedszkole (poza Warszawą), gdzie dania dowozi firma Smakuś - http://www.smakus.eu/ - znana z wysokiej jakości posiłków, dopasowanych do potrzeb małych dzieci. Co ważne, w firmie można zamówić także dania dla dzieci, które mają w diecie jakieś wykluczenia (gluten, laktoza, białko itp.). Dania są zawsze świeże, smaczne, kolorowe - dzieciaki chętnie je zjadają.
syśkaa

Re: Przedszkole Warszawa

Post autor: syśkaa »

Śnieżna pisze: ↑18 maja 2021, 5:54 Jakie polecicie przedszkole w Warszawie? zalezy mi, zeby dzieciaki mialy duzo zajec ale takze by byla fajna atmosfera mile panie smaczne jedzenie. Bo przeciez nawet wybor przedszkola to bardzo ważna decyzja w zyciu kazdego dziecka, wiec chciałaby dobrze do tego podejść i wybrac naprawde dobra placowke.
Jeśli szukasz dobrej placówki, to osobiście polecam Ci przedszkole językowe Tequestę - atmosfera jest super. Mój synek jest w grupie 5-latków "Panterek", którymi opiekowały się p. Monika i Ms. Delicia - od września czeka nas zerówka :)
ODPOWIEDZ