Korzystny kredyt

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
ładana_96
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2021, 2:05

Korzystny kredyt

Post autor: ładana_96 »

Witajcie moi drodzy. Czy uważacie, że na własną rękę można znaleźć korzystną ofertę kredytową? Powiem wam, że w moim przypadku niezbędny był doradca finansowy Ostrołęka. Nie potrafiłam wybrać jednej konkretnej propozycji, a nie chciałam wpakować się w ukryte opłaty, więc wolałam nie ryzykować. Czy wy też korzystacie z pomocy ekspertów?
KaśkaM32

Re: Korzystny kredyt

Post autor: KaśkaM32 »

Korzystny kredyt to taki, który uda nam się spłacić .Czy można powiedzieć o kredytach frankowych ,że były korzystne. Myślę ,że tak, tyle tylko ,że były one korzystne dla banków a nie dla frankowiczów. Ostatnio słońce zaświeciło frankowiczom po korzystnych dla nich orzeczeniach sądów i instytucji w tym TSUE. Wynika z nich ,że roszczenia frankowiczów nie ulegają przedawnieniu. To bardzo dobra wiadomość.
Martuś

Re: Korzystny kredyt

Post autor: Martuś »

Zdecydowanie warto korzystać z profesjonalnej pomocy. Doradca nie tylko pomoże znaleźć odpowiedni kredyt, także oceni naszą zdolność kredytową i pomoże załatwić formalności. Oczywiście sami również powinniśmy zdobyć podstawową wiedzę na temat takiego zobowiązania. Sporo informacji znajdziecie na stronie https://intuum.pl/
ODPOWIEDZ