Centrum Opieki Familia

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
fatima_64
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 13:37

Centrum Opieki Familia

Post autor: fatima_64 »

Witajcie! Jestem w trakcie poszukiwań dobrego domu opieki w Łodzi i jak na razie trafiłam na interesującą ofertę Centrum Opieki Familia. Co możecie mi powiedzieć więcej na temat tej placówki? Może przebywa tam ktoś z waszych bliskich?
Awatar użytkownika
barbara87
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 18:50

Re: Centrum Opieki Familia

Post autor: barbara87 »

To bardzo dobry całodobowy dom seniora. Personel jest tam doświadczony i zapewnia odpowiednią opiekę medyczną. Poza tym mieszkańcy mają do dyspozycji transport sanitarny, smaczne posiłki czy zajęcia rehabilitacyjne. Chyba nie ma lepszej tego typu placówki w Łodzi.
Natuśka

Re: Centrum Opieki Familia

Post autor: Natuśka »

Tego domu opieki nie znam niestety, ale też mam babcię w podobnej placówce. Konkretnie w "Domu Rodzinnym" w Nowym Dworze Mazowieckim. Ma tam dobre warunki, personel jest miły i naprawdę dbają tam o podopiecznych, a to dla mnie najważniejsze.
koszką

Re: Centrum Opieki Familia

Post autor: koszką »

jeśli zależy Ci na odpowiedniej opiece, to wydaje mi się, że dobrze byłoby zastanowić się nad rozmową z https://podtopolami.eu/ . Bardzo przyjazne miejsce, z dbałością myślą o seniorach . Mam nadzieję, że wam się spodoba ilość zająć i atrakcji jest niezliczona.
ODPOWIEDZ