Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Robuś1973

Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług tworzenia stron internetowych firmy http://michael-studio.pl/strony-interne ... ie/krakow/.
Czy ktoś korzystał juz z ich usług i co o nich sadzicie? Słyszałem że bardzo dobrze znaja się na obsłudze CMS Joomla lub Wordpress.
martaś

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: martaś »

Ja korzystałam z usług firmy https://itart24.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybka realizacja strony. Dobry kontakt z pracownikiem który zajmował się moim tematem. Dodatkowo pani fajnie doradza jeśli chodzi o wygląd strony oraz funcjonalność. Cena tez bardzo przystępna.

recepta na długowieczność
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: milka »

Nie znam tej firmy. Ale na rynku jest spory wybór i zawsze warto porównać ofertę. Tutaj https://stronywww-lodz.pl/ jest namiar na firmę Internetowe strony www. Pełen profesjonalizm - od projektu, o wykonanie. Strony odzwierciedlają potrzeby klienta, są funkcjonalne. Firma dla o tzw. usability, a także stosuje się do wytycznych wyszukiwarek, co przydaje się w późniejszym czasie przy promocji strony.
Aśka

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Aśka »

Witam.
Polecam websajt świetny kontakt podejście do klienta każdego indywidualne suuper .
wykonają zarówno stronę internetową logo jak i banery ,ulotki, wizytówki ,naklejki co tylko potrzeba na start firmie
oraz unowocześni twoją starą stronę jeśli już ją posiadasz. Oprócz tego optymalizuj strony www pod kątem SEO, oraz je pozycjonuje. Zawsze stara się tworzyć unikalny design, korzystając przy tym z najnowszych trendów i technologii.
Jeśli potrzebujesz sklepu internetowego to świetnie tam też Ci pomogą . Ceny są przystępne na pewno będziesz zadowolony
poświęcają tyle czasu ile potrzeba by klient dostał to czego oczekuje. POLECAM !!!
https://websajt.pl/
magda.guzik1990

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: magda.guzik1990 »

zdecydowanie polecam porownac sobie oferty od firm tworzacych strony, bo rozbieznosc w wycenach jest ogromnaaa. sprawdzcie wszystko w jednym miejscu i nie dajcie sie skroic;) :D

ja korzytalam z tej porównywarki konkretnych ofert:
https://www.oferteo.pl/projektowanie-stron-www-internet/zapytanie?pid=63753&

ceny mialam od 600 zl do 15 tys zl wiec sami widzicie ze niezle sie mozna naciac. powodzenia
maja tam tez rankingi po ocenach mozna sie zorinetowac kto jest najlepszy
Gość

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Gość »

Dobry wizerunek w sieci to bardzo ważny aspekt. Dlatego polecam zastanowić się poważnie nad realizacją profesjonalnego projektu. Należy zwrócić na uwagę na spójną grafikę, intuicyjność i odpowiednie nastawienie na cel. Tylko wtedy taka strona internetowa jest w stanie rzeczywiście przenieść Wam klientów. Ja osobiście bardzo polecam firmę Codeideas https://codeideas.pl/strony-internetowe-swidnica oferującą tworzenie stron internetowych Świdnica. Gwarantują szybki kontakt, indywidualne podejście i bardzo dobry czas realizacji. Osobiście zaskoczyli mnie jakością projektu. Jestem bardzo zadowolony.

Co jest ważne jeśli chodzi o tworzenie stron Świdnica?
  • poziom wiedzy
  • własny hosting
  • brak abonamentu
  • dobry kontakt
Jeżeli planujecie zlecić komuś projektowanie stron internetowych Świdnica, to skontaktujcie się z firmą Codeidas. Należy pamiętać że właściwy wizerunek w Internecie pozwala pozyskiwać nowych klientów, W innym wypadku, pakujecie się w niepotrzebne koszty.

Dlaczego nie wyobrażam sobie prowadzenia firmy bez strony?
To tak jakby otworzyć sklep w środku lasu. Nie wiem kto się tam pojawi ale na pewno nie klienci. Strona internetowa to dzisiaj najważniejszy element każdego biznesu.
Aneta Karaś

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Aneta Karaś »

Faktycznie mogę polecić firmę Codeideas, która realizuje strony w Świdnicy. Skontaktujcie się z nimi i porozmawiajcie. Sami przekonacie się jak wiele mogą Wam zaproponować jeśli chodzi o wiedzę, jakość, doświadczenie. :!:

Polecam szczególnie jeśli prowadzicie niewielki biznes. Otrzymacie pełne wsparcie bez zbędnego gadania. Mi bardzo pomogli kiedy miałam pytania. Szybko załatwili sprawę a strona teraz śmiga jak trzeba. Sami zobaczcie http://www.atubezpieczenia.pl/
WebMAREK

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: WebMAREK »

Hej, moja firma zastanawia się nad stworzeniem strony internetowej. Wiele osób odradza mi Wordpres bo podobno sa z tym same problemy. Co chwile trzeba aktualizować, nanosić jakieś poprawki i okazuje się że taka strona kosztuje więcej w eksploatacji jak w zakupie. Ktoś z Was może tez miał takie problemy z WP? Lepiej chyba poszukać agencji, która proponuje inne rozwiązanie, bardziej stabilne. Zależy mi na tym że strona internetowa działała prawidłowo i żeby nie było z nią problemów.
Siwy33Olek

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Siwy33Olek »

Znajomy opowiadał jak mu ktoś wdrożył stronę na wordpresie. Na początku wszystko wyglądało ok, ale potem się okazało że większość wtyczek jest dodatkowo płatna. Finalnie rocznie dopłacał 1 500 zl na utrzymanie wtyczek i dodatków. jak tego nie robił, to strona sie sypała bo nic nie miało aktualizacji. Wychodzi na to że trzeba się dobrze zastanowić czy wordpress jest taki fajny, jak to go agencje opisują. Tworzenie stron www samodzielnie też ciężki temat. Ja bym szukał kogoś kto robi to dobrze i sprawdziłbym portfolio. Lepiej sie nie wkopać we współpracę z ims kto udaje specjalistę a tak na prawdę instaluje marne szablony za 100 zł ....
Michał R.

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Michał R. »

Ja mogę z czystym sumieniem polecić agencję AW PROJEKT z Warszawy, która tworzy strony internetowe w wordpressie. Uważam, że to jedna z lepszych agencji tworząca strony internetowe. Na pewno dużym atutem firmy są bardzo dobre opinie klientów, naprawdę fajne portfolio i według mnie bardzo przyzwoite ceny. Dodatkowo dla firm z Warszawy, firma oferuje lokalne pozycjonowanie stron warszawa. Pozycjonowanie lokalne ma wiele korzyści i jest bardzo przystępne cenowo.
Gość

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Gość »

Zgadzam się, posiadanie nowoczesnej strony to bardzo ważny temat, jeśli chcemy być obecni w internecie. Warto poszukać firmy, która może się tym zająć.
Ja mogę polecić firmę z której usług korzystałem i jestem bardzo zadowolony. Teraz moja strona internetowa jest nowoczesna i dobrze wyświetla się na urządzeniach mobilnych.

Strona internetowa firmy musi w prosty i łatwy sposób komunikować się z odbiorcą oraz wpływać na podjęcie decyzji zakupowych przez klienta.

Brak firmowej strony www bardzo niekorzystnie wpływa na działalność firmy, hamuje możliwości jej rozwoju. Przedsiębiorcy bardzo często rezygnują z własnej strony internetowej, bo podejrzewają, że jej wykonanie jest bardzo drogie.

Projekt mojej strony nie powstał użyciem gotowego szablonu. Można również zamówić stronę z wykorzystaniem gotowego szablonu. Jeśli szablon będzie lepszym rozwiązaniem, to oczywiście można z niego skorzystać.

Strona mobilna jest zazwyczaj kopią serwisu przystosowaną tylko i wyłącznie do urządzeń mobilnych, najczęściej jest pozbawiona zbędnych grafik, aby przyspieszyć ładowanie się treści.

Obecnie każda nowa strona powinna wyświetlać się poprawnie na urządzeniach mobilnych. Zazwyczaj tworzymy jeden serwis dla wszystkich urządzeń: komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów, a układ poszczególnych elementów dostosowany jest do szerokości okna przeglądarki internetowej. Dostosowanie strony do poprawnego prezentowania zawartości na odpowiednich urządzeniach dotyczy zarówno rozwiązań graficznych jak i dostosowania treści strony.

Internet mobilny bardzo szybko zyskuje na popularności. Na razie nie widać żadnych oznak, by zjawisko to w najbliższej przyszłości miało wyhamować.
Marcin M.

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Marcin M. »

Ja mogę osobiście polecić firmę Creosite . Projektują Strony internetowe Katowice w oparciu o Wordpressa i wbrew temu co tutaj ktoś napisał, że jest to kiepskie rozwiązanie bo płatne są wtyczki. Może i w przypadku jakiegoś bardzo rozbudowanego sklep internetowego może być coś dodatkowo płatnego, ale na pewno nie są to koszta w wysokości 1500zł rocznie na utrzymanie wtyczek. Wszystko zależy od firmy z którą się współpracuje. Dlatego warto wybrać agencję z polecenia.
Władysław

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Władysław »

Jeżeli ktoś z Was szuka sprawdzonej agencji interaktywnej, to polecam Wam sprawdzić stronę https://cyberiusz.pl/strony-internetowe-gdansk , gdzie znajdziecie ofertę firmy, która specjalizuje się m.in. w tworzeniu stron internetowych Gdańsk. Oferta świadczonych przez nich usług jest bardzo rozbudowana, dostosowana do różnego zapotrzebowania swoich klientów.
ODPOWIEDZ