Treści na bloga, a marketing

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Pandamonium
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 9:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Treści na bloga, a marketing

Post autor: Pandamonium »

Witam,

jak istotne jest posiadanie bloga ze stale aktualizowanymi i uzupełnianymi treściami w kontekście marketingu sklepu internetowego? Posiadam sklep zaróno stacjonarny jak i internetowy, ale z powodu pandemii większa część ruchu przeniosła się jednak do sieci. Niestety, z tego samego powodu zwiększyła się konkurencja online. Zastanawiam się jak się wyróżnić i co zrobić w kwestii marketingu. Czy posiadanie bloga z wartościowymi treściami warte jest zachodu i inwestycji jeśli sprzedaję produkty, a nie informacje? Czy wystarczy porządna strona sklepu i może dobre wypozycjonowanie?
Dziękuję bardzo za pomoc i polecam: wywóz gruzu Warszawa.
dałko

Re: Treści na bloga, a marketing

Post autor: dałko »

wydaje mi sie, ze one powinny byc odpowiednio dobrane chocby pod seo
Awatar użytkownika
dianka
Posty: 72
Rejestracja: 26 maja 2019, 16:24

Re: Treści na bloga, a marketing

Post autor: dianka »

dokladnie! Sama jestem pod wrazeniem tego jak po optymalizacji jaka wprowadzil w nasza strone http://e-partner.com.pl/ zwiekszyly sie osiagane zyski i ilosci klientow :) naprawde jest to niesamowite, ze odpowiednie dopasowanie tresci moze przekonac klientow do marki :)
kaśkaa

Re: Treści na bloga, a marketing

Post autor: kaśkaa »

Ja uważam, że reklama w internecie to podstawa! Jeśli nie wiesz jak wypromować bloga polecam usługi tej firmy https://kreacjasukcesu.pl/ Kreacja Sukcesu na pewno pomoze ci dotrzeć do nowych klientów. Sama mam zamiar skorzystać z oferty tej agencji w najbliższym czasie.
ODPOWIEDZ