Redesign w firmie.

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
CaroCaro_89
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2020, 15:56

Redesign w firmie.

Post autor: CaroCaro_89 »

Witam, w związku z obecną sytuacją postanowiłam wprowadzić kilka zmian w firmie. Na początku zmiany miały dotyczyć wyłącznie strony internetowej ale z biegiem czasu i po konsultacjach z firmą https://gmmedia.pl doszliśmy do wniosku że jak zmieniać to wszystko. Zatem strona, reklama, oprawa graficzna i logo. Wstępna koncepcja zaprezentowana przez firmę bardzo przypadła mi do gustu, reklama teraz bardziej kojarzy się z moją branżą, jest nowoczesna, przykuwa uwagę. Natomiast mam pewne wątliwości. Bowiem moja firma działa na rynku od 3 lata, ma pewną ugruntowaną pozycję i obawiam się, że tak drastyczne zmiany mogłyby wywołać zupełnie odwrotny efekt niż zamierzałam. Nazwa firmy pozostaje oczywiście niezmienna tylko cała oprawa. Jak myślicie? Czy moje obawy są słuszne?

witaminy vigor up opinie

Śnieżka

Re: Redesign w firmie.

Post autor: Śnieżka »

Myślę, że nie ma czego się obawiać. Zwłaszcza, że jak piszesz nowy design przyciąga uwagę. A skoro firma ma już ugruntowana pozycję, to takie zmiany nie sprawią większych kłopotów. Sama niedawno zainwestowałam w nowy rodzaj reklamy. Wykorzystaliśmy panoramę sferyczną dzięki współpracy z https://ironsky.pl/oferta/panoramy-360/ . Dzięki temu nasz obiekt stał się bardziej przystępny dla gości. To oczywiście wiązało się z całkowitą zmianą strony internetowej i bardzo dobrze to wyszło.

ODPOWIEDZ