Kreowanie własnej marki w internecie

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Karol11
Posty: 5
Rejestracja: 09 sie 2019, 22:38

Kreowanie własnej marki w internecie

Post autor: Karol11 »

Witam
Temat jak w tytule- jak wykreować własną markę w internecie. Czy istnieją jakieś sprawdzone sposoby? Taka lista 5 must have? Szczerze mówiąc to zastanawiam się od czego zacząć.
Awatar użytkownika
JuliannaB
Posty: 9
Rejestracja: 09 sie 2019, 22:29

Re: Kreowanie własnej marki w internecie

Post autor: JuliannaB »

Najlepiej zacząć od znalezienia dobrej agencji kreatywnej, która pomoże Ci wypromować markę. Mogę polecić Ci Necon (https://necon.pl/o-nas/), korzystałam z ich usług i przyniosło mi to same korzyści :) Przede wszystkim mocna marka = mocna firma. W dzisiejszych czasach internet to potęga, warto więc kreować swoją markę właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:57

Re: Kreowanie własnej marki w internecie

Post autor: Karol221 »

Karol11 pisze: ↑17 gru 2019, 7:05 Witam
Temat jak w tytule- jak wykreować własną markę w internecie. Czy istnieją jakieś sprawdzone sposoby? Taka lista 5 must have? Szczerze mówiąc to zastanawiam się od czego zacząć.
W naszej firmie najlepszym posunięciem marketingowym był złoty nr Czyli zakupienie łatwej do zapamiętania kombinacji cyfr głównego numeru telefonu do firmy. To sprawia ze marka danej firmy utkwi w pamięci potencjalnego klienta. To świetny sposób na reklamę
ODPOWIEDZ