Film wizerunkowy

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Brygida1971
Posty: 3
Rejestracja: 16 lis 2019, 17:52

Film wizerunkowy

Post autor: Brygida1971 »

Hejka. Mam małą firmę, ale chciałabym zająć się teraz jej promocją w internecie. Wobec tego chcę nakręcić film wizerunkowy o nas. Szukam studia, które nagra mi to z pomysłem i ładnie.
Awatar użytkownika
Edmund_84
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2020, 13:30

Re: Film wizerunkowy

Post autor: Edmund_84 »

Polecam kontakt z Galaktika Film, robili nam wideo tego typu w firmie i zrobili naprawdę kawał dobrej roboty.
Awatar użytkownika
eleonora
Posty: 54
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:18

Re: Film wizerunkowy

Post autor: eleonora »

A nie myslalas moze o zatrudnieniu jakiejs dobrej agencji marketingowej? Ja znam jedna, ktora specjalizuje sie przede wszystkim w budowaniu wizerunku firmy, zapobiega kryzysom wizerunkowym. Prowadzi ja dwoch bardzo dobrych specjalistów http://marketingprewencyjny.pl/ zerknij sobie, maja fajny i skuteczny model dzialania, chetnie podejmuja wyzwania a ich praca przynosi naprawde mega efekty
Awatar użytkownika
hubek320
Posty: 18
Rejestracja: 16 maja 2020, 11:55

Re: Film wizerunkowy

Post autor: hubek320 »

A jaki budżet chcieliście przeznaczyć na to? Czasem młodzi zajawkowicze robią lepsze produkcje od profesjonalnych firm, dobrze się rozejrzyj :)
ODPOWIEDZ