Działalność gospodarcza i zarobki młodej matki

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Wacława Wróbel

Działalność gospodarcza i zarobki młodej matki

Post autor: Wacława Wróbel »

Dzień dobry! Jestem młodą mamą na urlopie macierzyńskim i chcę założyć własną działalność gospodarczą. Mam kilka pomysłów i chciałbym zasięgnąć porady. Byłam kiedyś tłumaczem i dobrze radziłam sobie z pisaniem tekstów. Myślę, aby kontynuować to jako menedżer treści. A potem zatrudnię ludzi i otworzę własną agencję. Zauważyłem, że najbardziej opłaca się pisać na tematy związane z grami. Wszystko co związane z grami, sportem, finansami. Przeczytałam opis kasyna https://gry-hazardowe-x.pl/darmowy-bonus/ i zastanawiam się nad kontynuacją w tym stylu. Mój mąż gra w tym kasynie i wiem, że jest to bardzo konkurencyjne środowisko. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć klientów?

eść

Re: Działalność gospodarcza i zarobki młodej matki

Post autor: eść »

Rozumiem, sama byłam w podobnej sytuacji i też założyłam własna, indywidualna działalność gospodarczą. Samej byłoby mi ciężko wszystko ogarnąć, więc skorzystałam z usług kancelarii prawnej Vertex Securing https://vertex.org.pl/indywidualna-dzia ... arcza.html z Wrocławia. Oni pomogli mi ogarnąć wszystkie formalności, bardzo mnie wsparli, no i dzięki nim bez problemu działalność założyłam i działam :). To świetni fachowcy, zdecydowanie godni polecenia.

ODPOWIEDZ