Content video do reklamy na youtube

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Walerian_90
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2019, 5:45

Re: Content video do reklamy na youtube

Post autor: Walerian_90 »

Osobiście jestem pod wrażeniem realizacji m5 film. Jeśli zależy Ci na profesjonalnym materiale to zgłosiłbym się do nich. Szczególnie, że realizowali filmy reklamowe dla firm takich jak Orange, czy Smyk.
Awatar użytkownika
Walerian_90
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2019, 5:45

Re: Content video do reklamy na youtube

Post autor: Walerian_90 »

Nie korzystałem, ale jestem pod wrażeniem reklam jakie robią.
Awatar użytkownika
Dilara_61
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:51

Re: Content video do reklamy na youtube

Post autor: Dilara_61 »

Współpracowałam z nimi i to była czysta przyjemność. Widać, że m5 film to firma, która zna się na prowadzeniu produkcji. Zrobili dla mnie idealny film reklamowy – doskonale wyczuli jaki język filmowy dobrać oraz w jakim klimacie utrzymać całą realizację
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Content video do reklamy na youtube

Post autor: raptak »

Niestety dla mnie jeszcze póki co są to dość obce tematy i ja jestem na razie na etapie tworzenia samego video. Jednak jak już miałem okazję przeczytać na stronie https://www.polskibiznes24.pl/tworzenie ... onalistow/ to również obstaję przy tym aby tworzenie video od razu zlecić profesjonalistom.
ODPOWIEDZ