Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Gdzie szukać kredytu na firmę? Czy warto wziąć samochód w leasingu?
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2019, 15:55

Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: Misiek »

Zależy mi na pożyczce z długim okresem kredytowania. Ostatnio zauważyłem ofertę Citibanku i zastanawiam się czy warto się skorzystać. Bardzo podoba mi się to, że decyzję kredytową i zawarcie umowy można zrobić on-line. Czy ktoś z Was sprawdził osobiście jak to działa?
Awatar użytkownika
Walerian_90
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2019, 5:45

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: Walerian_90 »

Pożyczka gotówkowa Citi Handlowy ma bardzo atrakcyjne warunki. Proces wypełnienia wniosku zajął mi kilka minut, a decyzja kredytowa przyszła bardzo szybko. Ogólnie jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: ekspres12 »

To spora suma ale takie kwoty lub większe można dostać spokojnie w firmie pozyczkowy.com link Pożyczka na określony cel taki jak termomodernizacja, nie jest wcale oprocentowana. Dzięki takiemu finansowaniu wpływa się pozytywnie na środowisko naturalne ale i finanse firmy, gdzie można naprawdę sporo zaoszczędzić na rachunkach.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 49
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: Kalanss »

Na rynku dostępne są też oferty z wyższą kwotą pożyczki gotówkowej, ale zarezerwowane są one dla osób o wysokiej zdolności kredytowej. Należycie do takich osób? Jeśli nie, to szkoda Waszego czasu. Polecam przeznaczyć go na poszerzenie wiedzy o pożyczkach np. czytając ten blog http://pozyczka-bez-bik-online.pl/
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 17
Rejestracja: 05 lis 2019, 13:34

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: Kordik »

Hej, zanim pójdziesz do banku przeczytaj sobie artykuł " jak sprawdzić bik " mają tam bardzo ciekawy artykuł, który
warto przeczytac przed wybraniem się do banku. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
opiekunnestbank
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2020, 17:35

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: opiekunnestbank »

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
- Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
- Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 50 000 zł na realizację dowolnego celu);
- Nest Kredyt Błyskawiczny (kredyt do 20 000 zł przyznawany na podstawie oświadczenia o dochodach),
- Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 30 000 zł dla nowych Klientów składających wniosek online, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia, 12 miesięcy),
- Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 120 000 zł, maksymalny okres spłaty 120 miesięcy). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Awatar użytkownika
Dorian
Posty: 51
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:07

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: Dorian »

Moim zdaniem tego rodzaju porównywarki to dobra opcja, bo co by o nich nie mówić, to wykonują dobrą robotę, przy porównywaniu zarówno pożyczek, kredytów, ubezpieczeń i innych usług wspomnianych kont bankowych.
Dzięki temu, ktoś kto szuka jakiejś usługi nie musi wertowąć, przeglądać regulaminów i umów. Ma niemal wszystko podane na tacy.

Polecam zajrzeć sobie również na tę stronę:
https://gotowka.org.pl/ubiegac-pozyczke-online/

Jest tutaj sporo dobrych informacji o tym w jaki sposób ubiegać się o wziecie pożyczki przez internet.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: raptak »

Tak na dobrą sprawę zastanawiam się po co miałoby mi być potrzebne aż tyle pieniędzy i to w gotówce. Ogólnie sam fakt tego, że lubię finanse jest fajny. Również często zaglądam do http://finansowefakty.pl/ aby mieć nową wiedzę jeśli chodzi o świat finansów i walut.
anndzelikaŻ

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: anndzelikaŻ »

to bardzo duże pieniądze więc trzeba wszystko dokładnie przemyśleć, nic na szybko i bez namysłu, doradca może się przyda?
cięcieostre

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: cięcieostre »

W kwestii takiej pożyczki warto zgłosić się do firmy finansowej Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ , dostaniemy pełen zestaw ofert z wielu źródeł. Pry takiej kwocie różnice w prowizji czy oprocentowaniu mogą być naprawdę duże, zdecydowanie polecam, pomagają również w załatwieniu formalności z kredytem.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Pożyczka gotówkowa na 150 000 zł

Post autor: milka »

Pożyczkę można dostać nawet przez internet, nawet wysokie sumy. Jednak najpierw trzeba wybrać najlepszą, choć wiadomo, że przed świętami każdy z nas ma więcej wydatków. Ciekawy poradnik jest tutaj https://concash.pl/blog/pozyczka-na-swieta . Są tam wskazówki, jak uzyskać pożyczkę, która będzie dopasowana do naszych potrzeb. Myślę, że porady są przydatne, bo można znaleźć informacje m.in. o dokumentach.
ODPOWIEDZ