Remont w biurze

Promocja online i offline, promocje w sklepach.
Awatar użytkownika
BozenaWieczorek
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:54

Remont w biurze

Post autor: BozenaWieczorek »

Czesc,

Planuje remont biura i zastanawiam sie gdzie moge kupic do tego rozne rzeczy. Mozecie polecic jakis sklep a la budowlany/elektryczny?
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 14
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:43

Re: Remont w biurze

Post autor: JakubNowakowski »

Hej,

Ja moge polecic Ci sklep asaj, ostatnio kupowalem tam wiele rzeczy np https://www.asaj.pl/listwy-zaciskowe. Wybor produktow jest bardzo duzy + ceny sa konkurencyjne. Polecam sprawdzic, bo warto :)
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: Remont w biurze

Post autor: ToTuToTam »

Jesli planujesz remontować biuro to zakładam, że zależy Ci na czasie. Bardzo dobre i szybkie remonty oraz wykończenie pod klucz oferuje firma Malhaus. Im możesz powierzyć wykończenie biura wg projektu od architekta czy wg własnego pomysłu. Wszystkie prace wykonują bardzo rzetelnie i dokładnie, ponadto dają 12-sto miesięczną gwarancje na wykonane usługi.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 78
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:30

Re: Remont w biurze

Post autor: bella »

Nie na widzę remontów a muszę zrobić remont biura. Dlatego też idąc za ciosem postanowiłam również wymienić całe wyposażenie biura. Meble już wprawdzie mam wybrane pozostały tylko małe drobnostki, takie jak fotele. Zastanawiam się nad takimi ergonomicznymi które znalazłam na https://foteleergonomiczne.sitey.me/. Zastanawiam się tylko nad tym czy są one wygodne i funkcjonalne no i przede wszystkim czy są wytrzymałe
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Remont w biurze

Post autor: stark »

BozenaWieczorek pisze: ↑20 paź 2019, 23:23 Czesc,

Planuje remont biura i zastanawiam sie gdzie moge kupic do tego rozne rzeczy. Mozecie polecic jakis sklep a la budowlany/elektryczny?
My też robiliśmy wszystko samodzielnie. W ten sposób można sporo zaoszczędzić. Na początku trzeba zrobić spis potrzebnych materiałów i zamówić ich o kilka sztuk więcej niż zakładasz. Często się zdarza, że coś pójdzie nie tak. Wtedy masz pod ręką zapasowe sztuki i nie musisz tracić czasu na kolejne zamówienia. Odnośnie sklepów to sprawdź jaki asortyment ma hurtownia śrub http://apromet.pl/pl/. Nam w pełni odpowiada ich towar oraz ceny. Często zamawiamy ilości hurtowe.
RyszardĘcki

Re: Remont w biurze

Post autor: RyszardĘcki »

Pamiętaj, że jak będziesz robić remont w biurze to dobrze jest zainwestować w dobre wykładziny w Opolu. PRzeważnie w biurach od nich smierdzi, bo są z jakiegoś dziwnego tworzywa. Sagar ma dobrych dostawców i są ogólnie mega fachowi
Awatar użytkownika
mateusz-rt-ed
Posty: 71
Rejestracja: 19 lip 2020, 13:15

Re: Remont w biurze

Post autor: mateusz-rt-ed »

Jeżeli czyszczenie ścian zewnętrznych mamy już za sobą i chcemy, aby efekty tej pracy utrzymały się to świetnym pomysłem na przedłużenie takiego stanu jest impregnacja elewacji. Dzięki temu zabiegowi powłoka zewnętrzna naszej nieruchomości zachowa świeżość i zyska "drugie życie". Jest to świetny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie środków w przyszłości i przeprowadzenie prac konserwacyjnych.
ODPOWIEDZ