Internetowa wizytówka

Promocja online i offline, promocje w sklepach.
Awatar użytkownika
gerwazy1988
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 0:12

Internetowa wizytówka

Post autor: gerwazy1988 »

Cześć! Potrzebna mi profesjonalna strona internetowa, która miałaby być swoistą internetową wizytówką dla mojej firmy. Jak myślicie, czy realizację warto zlecić agencji Perspektiw? Słyszałem na ich temat wiele dobrego.
Awatar użytkownika
kasper_85
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 1:04

Re: Internetowa wizytówka

Post autor: kasper_85 »

Sam współpracowałem z agencją Perspektiw w zakresie tworzenia strony WWW. Uważam, że świetnie sobie z tym poradzili, a to dlatego, że wzięli pod uwagę moje wskazówki i pomysły. Jestem szczerze zadowolony z poziomu, na jakim realizują usługi.
Sarają

Re: Internetowa wizytówka

Post autor: Sarają »

Popularne i modne dzisiaj męskie torby zamówimy online i dla mnie jest to najlepszy i wygodny sposób na robienie zakupów.
małż

Re: Internetowa wizytówka

Post autor: małż »

No reklama firmy w internecie to dobra opcja ale też nadal popularne i skuteczne są formy reklamy takie jak wizytówki czy plakaty. Tutaj http://www.asystent4you.pl/na-co-zwroci ... wizytowke/ macie napisane jak zaprojektować wizytówkę, która będzie przyciągała uwagę, takie wizytówki na pewno będą skuteczne.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:49

Re: Internetowa wizytówka

Post autor: deborah »

gerwazy1988 pisze: ↑02 lis 2020, 13:46 Cześć! Potrzebna mi profesjonalna strona internetowa, która miałaby być swoistą internetową wizytówką dla mojej firmy. Jak myślicie, czy realizację warto zlecić agencji Perspektiw? Słyszałem na ich temat wiele dobrego.
Ja współpracuję z agencją Heronart.pl i jestem mega zadowolona. Oferują tworzenie blogów i stron internetowych, a jest na bardzo ważny aspekt przy prowadzeniu firmy ;) Możesz tak przyciągnąć nowych klientów. Wiem z doświadczenia.
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Internetowa wizytówka

Post autor: arendoo »

W dzisiejszych czasach warto mieć taką wizytówkę. Dla mnie wykonała ją firma https://entaris.pl/strony-internetowe/ i jestem zadowolony, bo zarówno cena jak i jakość tej strony mnie zadowala. Mają duże doświadczenie także jeżeli szukacie kogoś sprawdzonego to zachęcam do sprawdzania ich oferty.
ODPOWIEDZ