Xelektronik.pl opinie

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Adamina_72
Posty: 4
Rejestracja: 03 lut 2020, 12:15

Xelektronik.pl opinie

Post autor: Adamina_72 »

Szybkie pytanie: kto w najlepszej cenie montuje klimatyzację w Bytomiu? Szukam opinii na temat firmy Xelektronik tu z okolic.
Awatar użytkownika
Anastazja
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2019, 15:37

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Anastazja »

xelektronik.pl zakładali klimatyzację u nas w biurze w Gliwicach. Wykonują usługi na terenie całego województwa śląskiego, więc i w Bytomiu. Bardzo profesjonalna firma. Zajmują się też przeglądami instalacji, chyba będę musiała się do nich zgłosić, bo montaż wykonywali nam już parę lat temu.
Awatar użytkownika
arnolda_94
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2020, 3:42

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: arnolda_94 »

Polecam serdecznie xelektronik.pl, miły kontakt, dobre ceny i fachowa usługa montażu klimatyzacji.
Awatar użytkownika
protazy
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2019, 19:26

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: protazy »

Xelektronik to bardzo solidna firma. Montowali klimatyzację w naszym biurze w Gliwicach. Wszystko poszło bardzo sprawnie, a klimatyzacja działa jak w szwajcarskim zegarku.
Awatar użytkownika
joachim_85
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:54

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: joachim_85 »

Szukałem jakiś czas temu firmy zajmującej się serwisem klimatyzacji i trafiłem na xelektronik.pl i jestem bardzo zadowolony. Terminowi, skuteczni - tacy powinni być fachowcy!
Awatar użytkownika
bolelut_73
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2020, 18:24

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: bolelut_73 »

Zamówiłem u nich instalacje anten na osiedlu domków jednorodzinnych, które oddaliśmy w tym roku do sprzedaży. Wszystko poszło bardzo sprawnie i nie miałem żadnych uwag do ich pracy. Polecam
Awatar użytkownika
Odo-89
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:54

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Odo-89 »

Xeletronik zrealizował montaż monitoringu w mojej firmie. Wcześniej długo szukałem firmy, która będzie mogła to wykonać za rozsądne pieniądze. Wykonali wszystko zgodnie z umową.
Awatar użytkownika
Zdzislawa86
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 19:17

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Zdzislawa86 »

Ekipa xelektronik.pl to fachowcy w zakresie montażu klimatyzacji. Znają się na robocie, dotrzymują terminów i koszt nie jest wygórowany.
Awatar użytkownika
Dagna1983
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:16

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Dagna1983 »

Jestem bardzo zadowolony z ich ostatniego montażu w siedzibie mojej firmy. Zrealizowali montaż klimatyzacji zgodnie zamówieniem, osiągnięty efekt przekroczył moje oczekiwania. Polecam xelektronik.pl do współpracy.
Awatar użytkownika
Kajfasz1971
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2020, 6:57

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Kajfasz1971 »

Xeletronik polecił mi znajomy z pracy jako fachowców w dziedzinie instalacji oraz serwisu monitoringu. Nie zawiodłem się. Wykonali u mnie kawał świetnej roboty. Polecam

usb hdmi
Awatar użytkownika
Bonawentura94
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2020, 2:24

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Bonawentura94 »

Skontaktowałem się z nimi, aby doradzili mi w zakresie instalacji alarmowych. Otrzymałem kompleksowe informacje, doradztwo oraz instalacje. Działa bezawaryjnie.
Awatar użytkownika
Iwan64
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 17:23

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Iwan64 »

U mnie zamontowali klimatyzację w Gorzowie i śmiało mogę ich polecić. Usługa zrealizowana bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Polecam
Awatar użytkownika
Ewaryst
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 2:48

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Ewaryst »

Wykonują też kompleksowy serwis klimatyzacji więc jeżeli ktoś z Was miałby problem w tej kwestii to śmiało możecie do nich dzwonić.
Zanęta

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Zanęta »

Prowadzę niewielką firmę w Bytomiu i mieliśmy problem z klimatyzacją w czasie największych, sierpniowych upałów. Okazało się, że w Xelektronik mają też serwis klimatyzacji, zareagowali bardzo szybko, naprawili usterkę. Firma godna polecenia. Teraz na pewno zamówiłabym montaż klimatyzacji właśnie u nich. Polecam, jak najbardziej.
Muś

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Muś »

Ja chciałam założyć alarm w domu - długo szukałam firmy , która zrobiłaby taką instalację. Dobrze wybrałam. Xelektronik to świetni fachowcy, uczciwi i rzetelni.
adrą

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: adrą »

Jeśli ktoś z Was jest w Bytomia lub, to naprawdę polecam współpracę z tą firmą. Xelektronik zainstalowali w naszym domu monitoring. Wszystko poszło naprawdę sprawnie. Dzięki nim czujemy się bezpiecznie.
maruś

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: maruś »

Ja za to mogę ich polecić jeśli chodzi o temat: instalacja klimatyzacji. Teraz simą może nikt o tym nie myśli, ale warto zdążyć przed letnimi upałami. Możliwość dokładnej regulacji temperatury w biurze to zbawienie :)
Łoni

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Łoni »

Polecam współpracę z Xelektronik. Mają w ofercie również usługi instalacji oraz serwisu monitoringu. Zdecydowaliśmy się zarówno na monitoring jak i alarm. Cechuje ich pełen profesjonalizm. . .
Bońki

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Bońki »

Wiem, że na terenie naszego województwa (śląskie), firma Xelektronik jest bardzo polecana. Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju usługi związane z klimatyzacją, takie jak montaż, serwis czy przeglądy klimatyzacji warto zaufać właśnie im. .
Reteń

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Reteń »

To prawda, że warto zaufać firmie, która ma na danym ternie dobre opinie, fajnie, jesli jest to firma, która istnieje na rynku już jakiś czas i ma swoją historię. Taka jest właśnie Xelektronik. Oferują też zbiorcze instalacje antenowe i wiem, że na moim osiedlu zajmowali się takim montażem.
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2019, 6:26

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Ernest »

Ja zamawiałem w tej firmie montaż klimatyzacji zupełnie inny komfort życia. W zimie o wiele cieplej, latem chłodno i przyjemnie. Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Fachowo, szybko i za przyzwoitą kasę. Polecam.
Awatar użytkownika
Adela
Posty: 10
Rejestracja: 11 maja 2020, 21:34

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Adela »

Współpracujemy z firmą Xelektronik od lat i jest to owocna współpraca. Mają w ofercie również serwis instalacji antenowych ostatnio korzystaliśmy, jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie.
Łunia

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Łunia »

Adamina_72 pisze: ↑08 cze 2020, 3:20 Szybkie pytanie: kto w najlepszej cenie montuje klimatyzację w Bytomiu? Szukam opinii na temat firmy Xelektronik tu z okolic.
Bardzo polecam. I to już najwyższy czas, jeśli zależy Wam na tym, żeby założyć klimatyzację przed latem, bo jeśli chodzi o montaż klimatyzacji to jest w okolicy najlepsza firma.
nirkała

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: nirkała »

Sezon letni za pasem i jeśli mogę coś doradzić, to naprawdę polecam już w tym momencie kontaktować się z firmą Xelektronik, jeśli chcecie założyć, już naprawić swoją klimatyzację jeszcze w tym sezonie. Bo są rozchwytywani, przekonałam się o tym na własnym przykładzie. No ale nie ma się co dziwić, to naprawdę rzetelna firma. Mają w ofercie też przeglądy klimatyzacji. Polecam.
Homeł

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Homeł »

To ja napiszę Wam tutaj krótko. Jestem naprawdę ogromnie wdzięczny za polecenie tej firmy. Miałem problem z instalacją alarmową i monitoringiem na mojej działce, coś było nie tak. Kilka firm mnie olało, tylko Xelektronik okazała się naprawdę rzetelna. Jeśli monitoring Bytom to tylko u nich, wszystko działa u nas bez zarzutu. W końcu.

gazeta 24 pl
Awatar użytkownika
jacenty1992
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2021, 16:56

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: jacenty1992 »

W zeszłym roku odebraliśmy nasz wymarzony dom i od razu zdecydowaliśmy się na montaż instalacji alarmowej, wiele osób w Bytomiu polecało nam właśnie usługi firmy Xelektronik. Profesjonalna firma.
Słet

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Słet »

Wiecie co, ja mając na uwadze ostatnie egzotyczne upały w naszym kraju naprawdę ogromnie się cieszę się, że zdecydowałam się na montaż klimatyzacji właśnie przez firmę Xelektronik z Bytomia. Bardzo sobie chwalę, naprawdę genialne rozwiązanie i polecam każdemu.
Awatar użytkownika
Daniela
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2021, 9:35

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Daniela »

Przed każdym sezonem letnim, warto pamiętać o tym, żeby wykonać czyszczenie klimatyzacji, firma Xelektronik świadczy między innymi właśnie te usługi. Polecam.
Miszkoń

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Miszkoń »

Niedawno przeprowadziliśmy się do Bytomia, kupiliśmy dom i szukaliśmy rzetelnej, przede wszystkim sprawdzonej firmy, która w okolicy w dobrej cenie oferuje montaż monitoringu. Polecono nam usługi firmy Xelektronik. Skorzystaliśmy i naprawdę polecam. Firma, której mozna zaufać.
Bośni

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Bośni »

Cieszę się, że w moim rodzinnym mieście są tak profesjonalne firmy i nie muszę szukać specjalistów od klimatyzacji czy takich usług jak monitoring w miastach ościennych, tylko są na miejscu. Ceny również są przystępne. Dziękuję za fachowe podejście do klienta, firmę Xelektronik i ich usługi będę polecać każdemu.
Ewełina

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Ewełina »

Rewelacyjna jest te firma! Wynajęliśmy mieszkanie w Bytomiu, w którym mieliśmy możliwość skorzystania z klimatyzacji - za co jestem wdzięczna, bo upałach, które towarzyszyły nam w lipcu. Ale zanim zaczęliśmy jej używać, trzeba było zrobić czyszczenie klimatyzacji i firma Xelektronik się tym zajęła, z powodzeniem.
Rapka

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Rapka »

Prowadzę firmę w Chorzowie i jeśli chodzi o naszą współpracę z firmą Xelektronik, to naprawdę uważam ją za bardzo udaną. Firmę cechuje pełen profesjonalizm. Znają się na swojej pracy, w okolicy to naprawdę jedna z najlepszych firm działających w tej branży. Super, że mają w ofercie montaż monitoringu, skorzystaliśmy.

postacie w jasełkach
Beatka

Re: Xelektronik.pl opinie

Post autor: Beatka »

Wynajęliśmy kilka miesięcy temu mieszkanie, w którym była klimatyzacja. Okazało się, że potrzebny jest przegląd klimatyzacji wszyscy w okolicy polecali nam tylko firmę Xelektronik. I wiem dlaczego, bo są naprawdę pełni profesjonalizmu. Polecam ich usługi.
ODPOWIEDZ