Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Pawel50
Posty: 103
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:01

Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Pawel50 »

Cześć!
Planujemy zatrudnianie Ukraińców dlatego będzie nam potrzebny tłumacz przysięgły języka ukraińskiego. Może polecić jakieś sprawdzone biuro?
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 81
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:00

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Biznesowa »

W przypadku tłumaczeń dokumentów pracowniczych konieczny będzie tłumacz przysięgły. W Krakowie ukraiński można przetłumaczyć w biurze Tłumaczalnia. Biuro znajduje się na Mogilskiej nieopodal Konsulatu Ukrainy. Tam tłumaczenia wykonuje bardzo doświadczony tłumacz przysięgły Pani Wanda Konior. Bez problemu wykona niezbędne przekłady nawet specjalistycznych dokumentów (np dyplomów, certyfikatów itp). Tłumaczenia wykonuje szybko i bardzo rzetelnie.
Awatar użytkownika
Koniuszko
Posty: 24
Rejestracja: 20 lip 2019, 8:07

Re: Tłumacz przysięgły Warszawa

Post autor: Koniuszko »

Jeśli macie problem z tłumaczeniami to najlepsze w tej dziedzinie jest biuro tłumaczeń Focus z Warszawy, które oferuje szeroki wachlarz usług i rozwiąże każdy Wasz problem zachowując pełną dyskrecję. Ja osobiście przejechałam kilkaset kilometrów żeby właśnie im powierzyć swoje dokumenty i jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 49
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:49

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Kalanss »

Nie będę polecać Wam konkretnego biura rachunkowego i wychwalać go pod niebiosa, bo prawdę mówiąc nie korzystałam z usług wielu biur tłumaczeń i nie mam wielkiego porównania. Jakis czas temu korzystałam z uslug tłumaczenia w tym biurze https://bts-biuro.pl/ i nie miałam żadnych zastrzeżeń ani do jakości wykonanego tłumaczenia ani do samej usługi. Zerknijcie sobie na ich stronę i sami oceńcie, czy oferowane przez ich uslugi spełniają Wasze wymagania.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: urania »

Aby zostać tłumaczem przysięgłym trzeba spełniać pewne warunki i wiedzę przede wszystkim. Takie tłumaczenia są bardziej skomplikowane i wymagają wiekszego nakładu pracy. Są w sieci aplikacja do tłumaczeń http://wishandwander.com/translation-automation/ilt/ w przypadku tłumaczeń przysięgłych nie mają one jednak zastosowań. Takimi musi się zająć odpowiedni specjalista i tłumaczenie opatrzyć pieczęcią nadaną mu przez Ministra Sprawiedliwości. Tylko wtedy będzie ważne.
Awatar użytkownika
Karol221
Posty: 112
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:57

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Karol221 »

Jeśli chcesz skorzystać z usługi tłumaczeń turbotlumaczenia.pl jest bardzo dobrą stroną. Jeśli potrzebujesz usługi tłumaczenia różnych dokumentów prawniczych lub innych nawet po ulotki na chemii. Polecam ja sama korzystałam z jego usługi.
Awatar użytkownika
Monita89
Posty: 123
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:04

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Monita89 »

Wiecie jak chcecie mieć naprawdę dobrze przetłumaczone treści, to najlepiej zgłosić się do biura tłumaczeń berligo . Tam macie pewność, że nie traficie przypadkowe osoby, lecz prawdziwych specjalistów. Którzy treści przełożą prawidłowo, zachowując ich odpowiedni ton, jakość, zastosują odpowiednią terminologię. Tutaj o nic nie musicie się martwić.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: AdamCz »

A jeżeli będzie potrzebny tłumacz przysięgły języka szwedzkiego to polecam sprawdzić BTS Studio z usług których korzystaliśmy już nie raz i jesteśmy pod wrażeniem zarówno jakości, dotrzymania terminów i też profesjonalnego wsparcia ze strony obsługi klienta. Pozdrawiam serdecznie i oczywiście mam nadzieję, że będą w stanie Wam skutecznie pomóc!
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: wesw32 »

Są sytuacje, w których nie obejdziemy się bez pomocy tłumacza. Bardzo często ludzie sięgają po tłumaczenia biznesowe. Warto przed skorzystaniem z usług tłumacza zapoznać się z tematem. Zastanowić się jak rzeczywiście wygląda praca tłumacza. Na stronie: https://liver-aid.com.pl/tlumaczenia-bi ... e-stosuje/ jest ciekawy artykuł wyjaśniający czym są tłumaczenia biznesowe i kiedy się je stosuje. Artykuł bardzo ciekawy i bardzo pomocny, moim zdaniem warto czytać takich jak najwięcej. Polecam :)
Awatar użytkownika
Stelka
Posty: 147
Rejestracja: 27 mar 2019, 13:22

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Stelka »

Wydaje mi się, że obecnie w tym języku tłumaczenia są teraz często wykorzystywane. Wiecie, że możecie takie usługi załatwić online? Wiele biur tłumaczeń korzysta właśnie z takich rozwiązań. Może tu zainteresuje was też poprawiacz błędów, gdzie można wysłać swój tekst do sprawdzenia i poprawy. Wszystko można mega szybko załatwić.
Kolómo09

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Kolómo09 »

Jeżeli chcecie szybko coś przetłumaczyć to świetna opcja będzie biuro tłumaczeń Częstochowa Mają w swojej ofercie nie tylko tłumaczenie z języka ukraińskiego ale również z wielu innych jak na przykład francuski. Uważam że to jest bardzo fajna opcja. Polecam
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Samanta »

A co powiecie na profesjonalny kurs języka ukraińskiego? Wdziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua ma taki kurs w swojej ofercie, który, jak widać, można odbyć w systemie on-line ;) Polecam, tym bardziej, że jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem - działa na polskim rynku już 28 lat ;)
Łokietek

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Łokietek »

Warto także zastanowić się nad opcją tłumaczeń przysięgłych online. Ja z takich korzystam i jest to dla mnie bardzo wygodne. Nie chodzi tylko o język ukraiński, ale także o angielski i niemiecki. Można przeczytać o tym na ich stronie https://www.mtr24.pl/tlumaczenia/zwykle ... rainskiego
Tłumaczka1

Re: Tłumacz przysięgły j. ukraińskiego kraków

Post autor: Tłumaczka1 »

Takim sprawdzonym biurem jest agencja Skrivanek, której jeden z oddziałów znajduje się w Krakowie. W zespole są tłumacz ukraińsko-polski, a także tłumacz angielsko polski i wielu innych specjalistów, którzy wykonują zarówno zwykłe, jak i uwierzytelnione tłumaczenia różnego typu tekstów. Warto się skontaktować.
ODPOWIEDZ