tani kurier

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

tani kurier

Post autor: pestunia »

Może jesteście bardziej w temacie zorientowani i podpowiedzielibyście jaki kurier jest najtańszy?
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: tani kurier

Post autor: serenede »

Oj, to najlepiej sobie po prostu porównać. Wejdź na stronę brokera, wpisz wymiary przesyłki i będziesz mogła sprawdzić oferty kurierskie. Zorientuj się także jeśli chodzi o cennik paczkomaty inpost , bo to też przecież jest jakaś opcja
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: tani kurier

Post autor: zazzi »

Uważam, że jak sprawdzisz jak wysłać paczkę kurierem FedEx to też się przekonasz czy ten kurier jest tani i warty uwagi . Z tego co słyszałam to tak jest, ale jeszcze się dokładnie upewnij ;)
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: tani kurier

Post autor: raptak »

Akurat sama cena przesyłki często uzależniona jest od wielu czynników, ale faktycznie stają się te usług bardzo przystępne cenowo. Ja jestem zdania, że również świetnie sprawdza się szybka paczka https://www.sendit.pl/blog/szybka-paczka jeśli chcemy, aby nasza przesyłka była jeszcze odebrana i nadana tego samego dnia.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: tani kurier

Post autor: urania »

Najtaniej nadasz paczkę na https://allekurier.pl/ . Po wypełnieniu danych pojawią się oferty najlepszych kurierów. Można tak nadać paczkę na terenie kraju jak również paczkę za granicę. Od małego listu po paletę. Bezpiecznie dokonuje się płatności, nie ma obaw przed korzystaniem z serwisu.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: tani kurier

Post autor: milka »

Ceny będą zmieniały się w zależności od przewoźnika, typu przesyłki, gabarytów itp. Na przykład cena paczki z polski do niemiec może się znacząco różnić. Dlatego najlepiej jest porównać dostępne możliwości. Sprawdź stronkę KurJerzy.pl - to broker kurierski. Wygodny kalkulator pomoże Ci obliczyć koszt wysyłki i będziesz mogła wybrać to, co się najbardziej opłaca.
ODPOWIEDZ