Rozwijająca się firma

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Pepi983
Posty: 26
Rejestracja: 31 lip 2020, 19:55

Rozwijająca się firma

Post autor: Pepi983 »

Moja firma w ostatnim czasie nagle zaczęła się fajnie rozwijać. Jestem pewna, że to zasługa moich cudownych pracowników. Chciałabym im w jakiś sposób podziękować i poważnie zastanawiam się nad wprowadzeniem korepetycji dla ich dzieci. Myślicie, że taki pomysł przypadnie im do gustu?
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Rozwijająca się firma

Post autor: wesw32 »

Ja myślę, że powinni być z takiego rozwiązania zadowoleni. Sama bardzo bym się cieszyła gdyby w mojej firmie wprowadzili takie korepetycje dla dzieci. Widziałam, że firma Benefit Tutor ma w swojej ofercie takie korepetycje, więc warto podjąć z nimi współpracę.
Łomina89

Re: Rozwijająca się firma

Post autor: Łomina89 »

Super, że Twoja firma fajnie się rozwija. Faktycznie warto zadbać o swoich pracowników. Myślę, że te korepetycje dla ich dzieci będą strzałem w dziesiątkę. Przejrzałam różne oferty podobnych firm i zdecydowanie Benefit Tutor się pozytywnie wyróżnia na ich tle.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 99
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: Rozwijająca się firma

Post autor: sowa »

Myślę że dla dobrze rozwijającej się firmy jest też ważna poufność danych i rozmów służbowych a więc takie https://usecrypt.com/ rozwiązanie jakim jest ten bezpieczny komunikator na pewno się przyda. Dzięki niemu i aplikacji oraz szyfrowaniu metodą end-to-end możesz w bezpieczny sposób przechowywać, udostępniać i przesyłać pliki.
ODPOWIEDZ