Kontrola czasu pracy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Krystiana_74
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2021, 10:17

Kontrola czasu pracy

Post autor: Krystiana_74 »

Hej forumowicze. Czy w waszych firmach w jakiś sposób sprawdza się ilość przepracowanych godzin? Według mnie karty do rejestracji czasu pracy są przydatne, żeby zachować porządek w dokumentacji. Dzięki temu nie trzeba zaznaczać swojej obecności na jakiejś liście czy czymś podobnym. Co sądzicie?
Rafał80

Re: Kontrola czasu pracy

Post autor: Rafał80 »

Moim zdaniem system CRM może być fajnym oprogramowaniem który pomoże w dokumentowaniu ewidencji czasu pracy. W programie od FIRMAO który ja używam, każdy pracownik zaznacza planowany czas pracy a potem robi zadania do tego czasu pracy. Wszystko jest w jednym programie i jest udokumentowane. Polecam sprawdzić ich ofertę, ten program ma wiele więcej funkcjonalności które mogą usprawnić działanie firmy. https://firmao.pl/ds
turną

Re: Kontrola czasu pracy

Post autor: turną »

Ok kontroluj, ale też pochwal. Nie można tylko w jedną stronę popadać. Ja preferuje też rozmowy z pracownikami. To bardzo pomaga. Oczywiście jakaś premia, albo czekoladki z chocolissimo. Tak nie wiele to kosztuje, a w oczach pracownika wiele gwarantuje np większą motywację.
ODPOWIEDZ