Kawa i ekspres do firmy

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Oskar_99
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2020, 2:37

Kawa i ekspres do firmy

Post autor: Oskar_99 »

Hej, skąd polecacie zamawiać kawę ziarnistą do biura? Szukam też dobrej jakości ekspresu ciśnieniowego. Możecie polecić mi jakiś sprawdzony sklep?
Awatar użytkownika
linda_97
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2019, 17:38

Re: Kawa i ekspres do firmy

Post autor: linda_97 »

Do miejsca, w którym pracuję, kawę dostarcza https://upcafe.pl/. Mamy też ekspres ciśnieniowy kupiony w ich sklepie. Przejrzyj sobie ich ofertę, bo u nas każdy jest zadowolony nie tylko z działania ekspresu, ale też z pysznej kawy :)
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: Kawa i ekspres do firmy

Post autor: ToTuToTam »

Ekspres w biurze bardzo się przydaje. Ja codziennie w pracy wypijam 2-3 kawy wiec dla mnie ekspres to urządzenie,. które po prostu musi być w biurze :) Jeśli szukacie dobrego ekspresu w przystępnej cenie to zerknijcie tu. Sklep oferuje ekspresy znanych producentów, akcesoria do ekspresów a także szeroki wybór kaw i herbat.
Awatar użytkownika
Aneta77
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:37

Re: Kawa i ekspres do firmy

Post autor: Aneta77 »

Mam ekspres kolbowy ze spieniaczem do mleka firmy Breville. Można zrobić czarną kawę oraz cappucino i late. A nie kosztował dużo.

kable komputerowe warszawa
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Re: Kawa i ekspres do firmy

Post autor: Justynianka »

Ja pamietam jak u mnie w biurze epsul sie ekspres do kawy - normalnie jak sie dowiedzialam to az sie przerazilam - nie wyobrazam sobie dnia bez dobrej kawy. Na szczescie udalo sie szybko zaradzic usterce. Poradzilam szefowi zeby oddal sprzet do tego serwisu https://ekspresowy-serwis.pl/ bo znaja sie na rzeczy - takze i tym razem udalo im sie naprawic problem no i wszyscy w biurze jestesmy zadowoleni bo mamy z powrotem swoja ukochaną dobrą kawkę :D
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: Kawa i ekspres do firmy

Post autor: ToTuToTam »

najlepiej jakiś porządny ekspres
ODPOWIEDZ