Firmowa impreza

Prowadzisz firmę, chcesz prowadzić firmę, masz pomysł na firmę, a może znasz jakąś fajną firmę?
Podziel się z innym.
Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 52
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:50

Firmowa impreza

Post autor: Bobo »

Chciałabym jeszcze w tym roku zorganizować jaka imprezę integracyjną dla mojej firmy. Zastanawiam się nad zorganizowaniem wszystkiego w CulinaryOn . Czytałam trochę o tym studiu kulinarnym. Będzie można zorganizowac ta bardzo fajne imprezy firmowe połaczone ze wspólnym gotowaniem. Myslicie, że to dobry pomysł na firmowe imprezy ?
Awatar użytkownika
TomaszekC
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:38

Re: Firmowa impreza

Post autor: TomaszekC »

Spoko, tylko jeszcze nie zapominajcie o dobrych napojach typu wody, soki - np z Tymbarka, - jabłko i pomarańcza obowiązkowo, Jakieś wino, piwo etc.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Firmowa impreza

Post autor: Biznesmen78 »

Myślę, że każdy oryginalny pomysł jest dobry. Obecnie firmowe imprezy integracyjne przeżywają swój boom. Jest mnóstwo ofert i pomysłów dostępnych na każdym kroku. Ważny jest dobry pomysł lub oferta stworzona pod klienta. Taką możliwość daje współpraca z https://nadmorski.pl/business-positive/ ... ntegracja/ . To nie tylko doskonałe miejsce na taki event, ale też doświadczona i pełna pomysłów obsługa.

wedan spodnie damskie
Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 83
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12
Kontakt:

Re: Firmowa impreza

Post autor: Wall-E »

To raczej średni pomysł, bo sporo osób po prostu nie lubi gotować i nie sprawi im to przyjemności.
Eurotex Poland - taśmy transportujące.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 99
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: Firmowa impreza

Post autor: sowa »

Też wolę raczej wyjazdy i zwiedzanie niż stacjonarne imprezy, zwłaszcza incentive travel są dla mnie atrakcyjne a jesto zorganizowany, kosztowny i zachwycający wyjazd wypełniony ponad przeciętnym zestawem atrakcji. Taka organizacja turystyki motywacyjnej działa niesamowicie motywująco na uczestników, zbliża ich mocno do firmy oraz umacnia w przekonaniu że są we właściwym miejscu dlatego pracodawcy coraz częściej z niej korzystają
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: Firmowa impreza

Post autor: ToTuToTam »

Obecnie bardzo popularne jest organizowanie różnych imprez firmowych. Jeśli nie chcecie sami tego robić to możecie skorzystać z pomocy firmy https://moontime.pl/ . To specjaliści od organizowania rozmaitych wydarzeń takich jak imprezy, spotkania biznesowe czy konferencje. Moontime zajmuje się wszystkim od a do z co sprawia, że nie trzeba niczym się martwić i nic załatwiać.
ODPOWIEDZ